• Informacje na temat:

  marek bukowski złamał noge

Artykuły na temat: marek bukowski złamał noge
 • "Na dobre i na złe": ​Happy end u Hany i Piotra!

  Jesienią nastąpi to, na co od dawna czekają wierni fani "Na dobre i na złe": Hana (Kamilla Baar) pogodzi się z Piotrem (Marek Bukowski)! I znów wszystko będzie jak dawniej, a nawet lepiej!

 • Ślub i... rozstanie

  Kocham cię i tym razem nie odpuszczę - usłyszy Hana (Kamilla Baar) od Piotra (Marek Bukowski). I choć ślub za pierwszym razem nie dojdzie do skutku, zakochani w końcu dopną swego. Szczęściem pary nie będzie umiała się cieszyć Lena (Anita Sokołowska), która opuści Latoszka (Bartosz Opania) i wyjedzie do matki!

 • "Na dobre i na złe": ​Ślubne "tak" w Leśnej Górze

  Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) będą mieli dwa podejścia do ślubu cywilnego. Pierwszy nie dojdzie do skutku, bo urzędniczka USC (Dorota Landowska) spadnie ze schodów i trafi do Leśnej Góry. Z wdzięczności za uratowanie życia zaproponuje zakochanym, że jeszcze tego samego dnia mogą pobrać się w szpitalu. I tak właśnie się stanie!

 • "M jak miłość": Co ich czeka w 2015 roku?

  .... W efekcie zniszczy szczęśliwą rodzinę. "Na dobre i na złe": Piotr nie odejdzie od Hany? Nie mamy dobrych prognoz dla sympatyków Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski). Tarot mówi, że ona...

 • Hity na jesień 2014

  Damięcki). Okaże się, że nowy ordynator ginekologii utracił żonę. Czy będzie za to szukał zemsty na Gawryle (Marek Bukowski)? Adam (Grzegorz Daukszewicz) zdecyduje się ratować umierającego brata (Michał(...) W drugim sezonie pojawi się Lena Korcz, w którą wcieli się Kamilla Baar, natomiast Tomasz (Marek Bukowski) trafi za kratki! Od wydarzeń, których bohaterką była Marta Sajno (Urszula Grabowska...

 • "Na dobre i na złe": Ślub w szpitalu

  Kocham cię i tym razem nie odpuszczę - usłyszy Hana (Kamilla Baar) od Piotra (Marek Bukowski). I choć ślub za pierwszym razem nie dojdzie do skutku, zakochani w końcu dopną swego!