• Informacje na temat:

  marek chudy

Artykuły na temat: marek chudy
 • Przeraźliwie chuda Angelina Jolie. Wygląda na chorą!?

  Angelina Jolie (44 l.) pojawiła się ostatnio w Paryżu, aby nakręcić spot reklamowy dla jednej z marek kosmetycznych, których jest twarzą. O aktorce znów zrobiło się głośno, głównie za sprawą zdjęć zrobionych we Francji, na których wciąż wygląda na zmizerniałą...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Danuta Grechuta: W moim życiu Marek wciąż jest obecny

  ...obowiązek zrobić krok dalej. Uznał, że już muszę z nim iść przez życie. Wybuch jego popularności był nagły. Zostałam więc wciągnięta w tę machinę i musiałam mu pomagać. Marek szybko dążył do ślubu. Po(...), jakby go nie było. Marek siadał zwykle w miejscu, w którym krzyżowały się szlaki moje i syna Łukasza. Absolutnie nie przeszkadzał mu domowy rozgardiasz. Ale lubił też wciągać nas w swoje tworzenie...

 • "Baby są jakieś inne": Noc mizoginów

  "Baby są jakieś inne" , reż. Marek Koterski, Polska 2011, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 14 października 2011 roku.

 • Marek Frąckowiak: Zapytali aktora, dlaczego nie ma dzieci. Zdobył się na szczerość!

  Marek Frąckowiak (66 l.) i Ewa Złotowska (69 l.) są razem od wielu lat. Para nie doczekała się jednak potomstwa. Magazyn "Dobry Tydzień" zapytał aktora wprost: dlaczego?

 • Filip Bobek ma urodziny!

  Filip Bobek, czyli Albert Bielewicz z "2XL", konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy w środę, 9 października, 33 lata.

 • Kinga Rusin i Marek Kujawa przechodzą kryzys? Powodem jest... Tomasz Lis?!

  Na oficjalnych bankietach przytuleni, uśmiechnięci, chętnie pozują do wspólnych zdjęć. Jednak kiedy gasną flesze aparatów, Kinga Rusin i Marek Kujawa (43 l.) nie są już skłonni okazywać sobie tyle(...), nie łączyło nas absolutnie nic. Pani z telewizji i pan mecenas. Ale myśmy nasze światy połączyli. Marek zmienił moje życie o 180 stopni - opowiadała o miłości, którą spotkała pięć lat po bolesnym...

 • Polubili tę jędzę

  Nie spodziewała się, że spotka ją jeszcze coś tak miłego, jak rola Róży, matki proboszcza w serialu "Życie nad rozlewiskiem". Ta barwna postać sprawiła, że olsztyńska aktorka stała się rozpoznawalna nie tylko w kraju.

 • Żona zawodnika Legii, Marka Saganowskiego jakiś czas temu schudła ponad 20 kilogramów! W śniadaniówce TVN opowiedziała, jak udało jej się tego dokonać!

 • Filip Bobek obchodzi 33. urodziny

  Filip Bobek, czyli konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52", Albert Bielewicz z "2XL" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy 33 lata.

Zdjęcia na temat: marek chudy
Wideo na temat: marek chudy
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: marek chudy
 • Re: Kacper Kuszewski, czyli Marek...

  chudy jak deska,gdzie tu męskość

 • Re: Kacper Kuszewski, czyli Marek...

  chudy jak deska,gdzie tu męskość hmm miała być męska

 • Re: BrzydUla

  o rany wreszcie komentarze,Marek jakiś chudy taki tutaj,a to chyba z tęsknoty za Ulcią.A doktorek nie domyślił się że z tęsknoty za Ulcią zjechał z wagi? Bałwan.

 • Re: Anna czy Ewa?

  ten marek taki mały karakan, chudy i wygląda jak pajacyk - ewka ruda brzydula ze sztuczną mową i zachowaniem, tatusia córeczka i mało atrakcyjna aktorka, która mimo nawet obcisłej sukienki nie umie swoim wyglądem podniecić widza. anna kobieta atrakcyjna z klasą, jej sposób grania, poruszania się... ciągle kipi seksem i jest naprawdę warta oglądania. nawet w swetrze przyciąga uwagę nie tylko