• Informacje na temat:

  marek egurrola

Artykuły na temat: marek egurrola
 • Agustin Egurrola rozstał się z partnerką! Wyprowadziła się od niego! Co z dzieckiem?!

  ...​Agustin Egurrola (47 l.) wiele lat obiecywał, że będzie nie tylko wzorem ojca, ale i partnera. Okazało się, że to tylko puste słowa.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • Egurrola ojcem

  Jurorowi "You Can Dance" już w tym miesiącu urodzi się córeczka Carmen. Czy Egurrola, znany ze swojego pracoholizmu, będzie w stanie ograniczyć dla niej swój zapał do pracy? I czy... ma zamiar poślubić matkę swojego dziecka?

 • Agustin Egurrola walczy o realizację marzeń

  Ta edycja jest niesamowita - zachwyca się juror "Mam talent!". Finałowy odcinek, który widzowie TVN obejrzą w sobotę, 6 grudnia, zapowiada się wyjątkowo emocjonująco!

 • Agustin Egurrola

  ...długi czas używał swojego drugiego imienia - Marek. Był ministrantem księdza Jerzego Popiełuszki; silnie związany z Kościołem w młodości, rozważał wstąpienie do seminarium. Taniec w jego życiu pojawił się dość późno - gdy miał już 19 lat. Jednak, dzięki ogromnej, prawdziwej pasji i ciężkiej pracy, Egurrola dotarł na sam szczyt, zamykając po drodze usta wszystkim sceptykom nie dającym mu szans na...

 • Największy problem Agustina Egurroli

  Znany choreograf, juror w programie "Mam talent!", Agustin Egurrola opowiada o tym, jak spędza wolny czas oraz zdradza swoje sposoby na utrzymanie dobrej formy. Wyznaje również, z czym ma największy problem...

 • Zaręczyli się w szpitalu!

  ...uwagami. Dziś wiem, że postępował słusznie. On pracuje, ona czeka Jak wygląda ich zwykły dzień? - Marek pracuje od rana do wieczora, a ja zajmuję się Carmen albo uczę w szkole tańca Egurrola Dance(...)- To było dwa dni po narodzinach Carmen - opowiada "Na żywo". - Marek przyszedł do szpitala i bardzo wzruszony wyciągnął pierścionek, pytając, czy zostanę jego żoną. Popłakaliśmy się oboje. Może...

 • "Mam talent": Agnieszka Chylińska bezlitosna dla 13-latka

  Sporo gorzkich słów usłyszał od Agnieszki Chylińskiej 13-letni wokalista Kuba Anusiewicz. Decyzją jurorów Kuby nie zobaczymy w finale. Najwięcej głosów od telewidzów otrzymał ukraiński teatr cieni Fireflies.

 • Rodzinny interes Agnieszki Kaczorowskiej!

  ...i konkurować z takimi markami jak Agustin Egurrola (50 l.) czy Katarzyna Cichopek (35 l.) oraz jej mąż Marcin Hakiel (35 l.) - mówi informatorka tygodnika "Świat i ludzie". Rok temu poczyniła już...

 • "Mam talent": Kompromitujący występ "Eltona"

  Tańczący Santiago Gil i żonglujący piłką Marek Born okazali się najlepsi w trzecim półfinale szóstej edycji "Mam talent". Fatalnie wypadł wokalista Piotr "Elton" Waśkowski, którego Małgorzata Foremniak szyderczo pytała, czy przechodzi mutację.