• Informacje na temat:

  marek grechuta najlepsze piosenki

Artykuły na temat: marek grechuta najlepsze piosenki
 • Teresa Tutinas wyemigrowała z Polski i zmieniła zawód. Czym się dzisiaj zajmuje?

  Callas, Villas i... Tutinas. Nie tylko dzięki temu zgrabnemu rymowi mówiło się kiedyś, że to najlepsze śpiewaczki pod słońcem. Callas i Villas już nie ma, została Tutinas - tylko gdzie? O popularnej(...) w 1966 r., kiedy pojawiła się na IV Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zaśpiewała wtedy przebój "Na całych jeziorach ty" ze słowami Agnieszki Osieckiej, choć słynna autorka tekstów mocno...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Opole dla Marka Grechuty

  Reżyser poświęconego Markowi Grechucie koncertu "Świat w obłokach" Jerzy Bielunas chce swoim widowiskiem nawiązać do najlepszych poetyckich koncertów festiwalu opolskiego. 17 piosenek Grechuty zabrzmi ze sceny amfiteatru w niedzielę, 4 czerwca, ostatniego dnia festiwalu.

 • Marek Grechuta w niezwykłych interpretacjach. Posłuchaj!

  Organizatorzy Grechuta Festival 2013 opublikowali 40 nowych wersji przebojów Marka Grechuty w wykonaniu dwudziestki finalistów konkursu na interpretację piosenek z repertuaru artysty.

 • Grechuta Festival 2013: Konkurs na interpretacje rozstrzygnięty!

  Zespół Black Jack z Krakowa zwyciężył w piątkowym (11 października) konkursie na interpretacje utworów Marka Grechuty, który odbył się w ramach Grechuta Festival 2013.

 • Myslovitz: Stres przy pracy z Grechutą

  "Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać po Grechucie" - przyznają muzycy zespołu Myslovitz, którzy niedawno nagrali ze słynnym wokalistą nową wersję swojej piosenki "Kraków". Znajdzie się ona na składance z największymi przebojami grupy, która ukaże się w najbliższy poniedziałek, 9 czerwca.

 • Grechuta Festival 2013: Czas na kabarety!

  W sobotę, 12 października, w ramach Grechuta Festival 2013 odbędzie się w Krakowie wielka gala kabaretowa.

 • Kto następny w Alei Gwiazd?

  Kolejnym artystą uhonorowanym gwiazdą w krakowskiej Alei Gwiazd będzie Marek Grechuta.

 • Zamieszkaj pod Papugami!

  Ulica Pod Papugami krzyżująca się z ul. Czesława Niemena - to Wasz wybór na najlepsze nazwy na Osiedlu Piosenki.

 • Fryderyki rozdane: Cztery nagrody dla Ciechowskiego

  , Lenny Valentino i Guess Why. Marek Grechuta, nagrodzony został nie tylko Fryderykiem w kategorii Reedycja, ale również owacją na stojąco i specjalnym Złotym Fryderykiem, który w tym roku został przyznany

Wideo na temat: marek grechuta najlepsze piosenki
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...