• Informacje na temat:

    marek grechuta najlepsze piosenki

Artykuły na temat: marek grechuta najlepsze piosenki
  • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

    15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

  • Opole dla Marka Grechuty

    Reżyser poświęconego Markowi Grechucie koncertu "Świat w obłokach" Jerzy Bielunas chce swoim widowiskiem nawiązać do najlepszych poetyckich koncertów festiwalu opolskiego. 17 piosenek Grechuty zabrzmi ze sceny amfiteatru w niedzielę, 4 czerwca, ostatniego dnia festiwalu.

  • Marek Grechuta w niezwykłych interpretacjach. Posłuchaj!

    Organizatorzy Grechuta Festival 2013 opublikowali 40 nowych wersji przebojów Marka Grechuty w wykonaniu dwudziestki finalistów konkursu na interpretację piosenek z repertuaru artysty.

  • Grechuta Festival 2013: Konkurs na interpretacje rozstrzygnięty!

    Zespół Black Jack z Krakowa zwyciężył w piątkowym (11 października) konkursie na interpretacje utworów Marka Grechuty, który odbył się w ramach Grechuta Festival 2013.

  • Myslovitz: Stres przy pracy z Grechutą

    "Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać po Grechucie" - przyznają muzycy zespołu Myslovitz, którzy niedawno nagrali ze słynnym wokalistą nową wersję swojej piosenki "Kraków". Znajdzie się ona na składance z największymi przebojami grupy, która ukaże się w najbliższy poniedziałek, 9 czerwca.

  • Grechuta Festival 2013: Czas na kabarety!

    W sobotę, 12 października, w ramach Grechuta Festival 2013 odbędzie się w Krakowie wielka gala kabaretowa.

  • Kto następny w Alei Gwiazd?

    Kolejnym artystą uhonorowanym gwiazdą w krakowskiej Alei Gwiazd będzie Marek Grechuta.

  • Zamieszkaj pod Papugami!

    Ulica Pod Papugami krzyżująca się z ul. Czesława Niemena - to Wasz wybór na najlepsze nazwy na Osiedlu Piosenki.

  • Fryderyki rozdane: Cztery nagrody dla Ciechowskiego

    , Lenny Valentino i Guess Why. Marek Grechuta, nagrodzony został nie tylko Fryderykiem w kategorii Reedycja, ale również owacją na stojąco i specjalnym Złotym Fryderykiem, który w tym roku został przyznany

  • Niebieskie niebo Małgorzaty Ostrowskiej

    Na naszych stronach możecie już posłuchać piosenki "Po niebieskim niebie", która zapowiada szykowaną na wrzesień nową płytę Małgorzaty Ostrowskiej.

Wideo na temat: marek grechuta najlepsze piosenki
  • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

    W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

  • Najlepsze najgorsze wakacje

    14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

  • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

    Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...