• Informacje na temat:

  marek gwiazd

Artykuły na temat: marek gwiazd
 • Marek Kondrat został ojcem!

  Marek Kondrat (67 l.) i jego żona, Antonina (29 l.), doczekali się pierwszego wspólnego dziecka!

 • Marek Piekarczyk: 7 złotych i 77 groszy na emeryturze

  Wokalista i jeden z jurorów "The Voice of Poland", Marek Piekarczyk, zdradził, ile obecnie otrzymywałby pieniędzy od ZUS-u, gdyby wybrał się na emeryturę. Miesięczny zastrzyk gotówki nie przekroczyłby nawet 10 złotych!

 • Marek Włodarczyk weźmie ślub?

  Z młodszą o 36 lat początkującą aktorką Sandrą Kościelniak Marek Włodarczyk (63 l.) jest łączony od kilku lat. Pytany wprost o tę relację, długo kluczył, zwodził, zaprzeczał. Wreszcie gdy rok temu(...) wokół mnie - powiedział aktor tygodnikowi. - Mam przyjaciół, którzy długo i szczęśliwie żyli w konkubinacie, potem wzięli ślub i niestety bańka prysła. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Marek Bukowski niewinny. Ktoś podrzucił mu narkotyki!

  Marek Bukowski (45 l.) może odetchnąć z ulgą. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez niego 4 gramów marihuany.

 • Marek Włodarczyk był w szoku, gdy to odkrył!

  Jako młody chłopak Marek Włodarczyk (64 l.) zauroczył się w pewnej Mulatce. Doznał szoku, gdy dowiedział się, kim naprawdę jest…

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Ewa Złotowska: Mój Marek by tego chciał

  Chociaż mąż Ewy Złotowskiej, Marek Frąckowiak, odszedł ponad rok temu, po długiej walce z nowotworem, ona w Boże Narodzenie nie zostanie sama. - Rozsypała się moja najbliższa rodzina, ale za to(...) zawsze był pełen zwierząt. Zresztą małżonków połączył pies aktorki, Feluś. - On pierwszy zakochał się w Marku - mówi pani Ewa. - Kiedy się rozstawali, chodził smutny. A gdy Marek zostawił rękawiczkę...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Marek Molak zaczął wszystko od nowa

  Marek Molak (28 l.), który po rozwodzie związał się pochodzącą z Ukrainy Daną, znów jest szczęśliwy.

 • Marek Kaliszuk o programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

  - W tym programie nie ma łatwych wcieleń, są tylko mniej i bardziej udane. Wiele zależy od tego, jak wysoko zawiesisz sobie poprzeczkę - zdradza Marek Kaliszuk, zwycięzca drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: marek gwiazd
Wideo na temat: marek gwiazd
 • Marek Probosz chce do "Tańca z gwiazdami"

  Marek Probosz zapowiada, że przyjąłby ponowną propozycję wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jego zdaniem udział w tanecznym show to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Twierdzi, że od dziecka kocha taniec, występował nawet w regionalnym zespole tanecznym.

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher pozywają "Daily Mail"!

  z rodzinnych wycieczek Kutcherów. W pozwie pojawił się również zarzut promowania marek odzieżowych, które wykorzystują wizerunek aktorów. Portal sugerował czytelnikom zakup identycznych lub podobnych ubrań do tych noszonych przez gwiazdy na publikowanych zdjęciach. Adwokaci pary twierdzą, że portal naruszył prywatność gwiazd oraz ustawę o ochronie danych osobowych. Pozew dotyczy wszystkich artykułów

 • "Barwy szczęścia": Nowa bohaterka i kryzys w związku (1764-1768.)

  W serialu pojawi się nowa bohaterka: Hanna Waniewska, która będzie uczyć śpiewu Kamilę. Do obsady dołączy prawdziwa gwiazda: Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa o międzynarodowej sławie i jurorka telewizyjnego show Bitwa na głosy. Waniewska zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i Huberta (Marek Molak) – jako jej menadżera - na herbatę… I oznajmi obojgu, że dziewczyna musi zrezygnować z kariery

Dyskusje na temat: marek gwiazd