• Informacje na temat:

  marek i hanka

Artykuły na temat: marek i hanka
 • 7 lat temu Hanka Mostowiak zginęła w kartonach!

  Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, choć mamy wrażenie, jakby to było wczoraj.  Przypomnijmy tylko dla formalności, że po latach gry w serialu Małgorzata Kożuchowska obwieściła producentom, że chce odejść z "M jak miłość".  Hanka Mostowiak była jedną z głównych postaci. Nic więc dziwnego, że jej decyzja nie spotkała się ze zbytnio entuzjastycznym przyjęciem.  Ilona Łepkowska postanowiła...

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • "M jak miłość": 6. rocznica śmierci Hanki

  Ponad 8 milionów widzów zasiadło 7 listopada 2011 roku przed telewizorami, by obejrzeć 862. odcinek "M jak miłość", w którym umrzeć miała Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Jej śmierć to bez wątpienia jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń ostatniego dziesięciolecia!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Kaliszuk, I Love You!"

  "Kaliszuk, I Love You!" - zakrzyknęła Małgorzata Walewska po występie Marka Kaliszuka w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 18 października, aktor wcielił się w Arethę Franklin.

 • Tomasz Lis i Kinga Rusin znów są sobie bliscy! To przez rozstanie z Hanką?!

  Podczas gdy jego małżeństwo z Hanną Lis (47 l.) się rozpada, dziennikarz chętnie spędza czas w towarzystwie matki swoich córek – Kingi Rusin (46 l.). Co z tego wyniknie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Kto pocieszy Marka po śmierci Hanki?

  Strata ukochanej żony okaże się dla Marka Mostowiaka traumatycznym przeżyciem. Tym bardziej, że Hanka odeszła zupełnie niespodziewanie w momencie, gdy w ich małżeństwie akurat wszystko zaczęło się na(...). Gdzie jest Marek? Do Gródka przyjedzie Grażyna Raczyńska. Swoje pierwsze kroki skieruje do pubu. Jej widok od razu wzbudzi podejrzenia Kaśki (Ewelina Serafin). Na domiar złego kobieta, przez którą...

 • Steven Spielberg będzie kręcił we Wrocławiu

  Część zdjęć do nowego filmu Stevena Spielberga - szpiegowskiego thrillera "St. James Place" - powstanie we Wrocławiu. Ekipa przyjedzie do Polski już w listopadzie, obecnie trwają prace nad budową scenografii - informuje TVN24.

 • Marek w łóżku z siostrą Hanki!

  Choć Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) poczuł bliskość z Ewą (Dominika Kluźniak) niespodziewanie wda się w romans z... Anną (Tamara Arciuch), przyrodnią siostrą swojej zmarłej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska)... Poznaj szczegóły!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

Zdjęcia na temat: marek i hanka
Wideo na temat: marek i hanka
Dyskusje na temat: marek i hanka