• Informacje na temat:

  marek i hanka m jak miłość

Artykuły na temat: marek i hanka m jak miłość
 • "M jak miłość": 6. rocznica śmierci Hanki

  Ponad 8 milionów widzów zasiadło 7 listopada 2011 roku przed telewizorami, by obejrzeć 862. odcinek "M jak miłość", w którym umrzeć miała Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Jej śmierć to bez wątpienia jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń ostatniego dziesięciolecia!

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • 7 lat temu Hanka Mostowiak zginęła w kartonach!

  Śmierć Hanki Mostowiak wstrząsnęła Polską. 7 listopada mija siódma rocznica tego wydarzenia. Wyemitowany wówczas 862. odcinek "M jak miłość" oglądało ponad osiem milionów ludzi...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

  Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach? Wiemy, co w trawie piszczy!

 • Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Dramat "Sędzia" jest wyjątkowym połączeniem filmu obyczajowego i dramatu sądowego. W rolach głównych w tej produkcji wystąpili: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga oraz Billy Bob Thornton. "Na ekranie zobaczycie to, co najlepsze" - mówi amerykańska aktorka, która przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD opowiada o pracy na planie.

 • "M jak miłość": Serialowa Natalka nago!

  ...​Marcjanna Lelek, znana publiczności przede wszystkim z roli Natalki w serialu "M jak miłość". Jako aktorka zadebiutowała mając 8 lat. Dziewczynka wyrosła na piękną kobietę i na swoim Instagramie publikuje coraz odważniejsze zdjęcia!

 • "M jak miłość": Co zrobi Hanka?

  Zraniona Hanka musi mieć czas, żeby poskładać to, co się w jej życiu rozsypało. Na szczęście spotka kogoś, kto jej pomoże. W "M jak miłość" pojawia się, znany m.in. z "Rancza" , Paweł Królikowski.

 • "M jak miłość": Jak to w życiu

  ...28 sierpnia, po wakacyjnej przerwie, powraca "M jak miłość". Czy pamiętacie, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • Rozterki Hanki w "M jak miłość"

  Hankę (Małgorzata Kożuchowska) czeka kolejna przeprawa z Nowackim (Michał Lesień). Nie, tym razem szef nie będzie jej prześladował. Jeszcze gorzej - teraz wyzna jej ...swoją miłość!

Zdjęcia na temat: marek i hanka m jak miłość
Wideo na temat: marek i hanka m jak miłość
 • "M jak miłość": Pierwsze spotkanie Hanki i Marka

  Pierwsze spotkanie Marka i Hani.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: marek i hanka m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Uchylę rąbka tajemnicy... Scenariusz zakłada, że Hanka objawi się w Drabinie jako Duch. Objawi się pierwszemu mężowi z 10-tego małżeństwa po 8 rozwodzie i 2-gim unieważnieniu i zwiastuje mu poczęcie córki. O ciąży będzie wiedziała jedynie kuzynka z miejscowości oddalonej o 8 km od stacji kolejowej, a Marek porodzi córkę na strychu swojego rodzinnego domu i nada jej imię "O ja cierpię dolę".

 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Fszechpolskiej i żucić rodzicom kilka nacjonalistycznych chaseł. Marek Mostowiak natomiast powinien wściec się, ze przes skrucenie kadencji sejmu nie zostanie uchwalona ustawa o funduszu sołeckim. Na co Hanka(...) sejmiku wojewudzkiego i chwalić się jak walczy o pieniąndze dla szpitala z Sektorowego Programu Operacyjnego, zaś Kuba Burski powinien być co najmniej członkiem zażądu powiatu. Wtedy nawet dla mnie to

 • Re: "M jak miłość": Ula zrywa kontakt z rodziną

  Marek tego niewytrzyma I szarpanie sie na swoje zycie tak samo jak hanka wjezdzajac w kartony- RIP serial

 • Re: "M jak miłość": Kim będzie nowy mężczyzna Marty?

  Niech wroci Marta Malgosia Tomek Hanka . Marek niech nie odchodzi . Niech to bedzie M jak milosc 20lat temu a nie D jak debilstwo. Powroty zgony i te drentwe aktorki m.in. martusia pokrzywiona i tereska obie. Jak wyjete z dupy...

 • Re: "M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

  Może kartony się odwrócą i Hanka zmartwychwstanie. Marek będzie bigamistą.

 • Re: "M jak miłość": Tomek żyje?!

  Powroci nie tylko Tomek powroci rowniez Krzysztof Zdunski, Zenek i Michal Lagoda no i oczywiscie Hanka. Bo w tym serialu tak jak w modzie na sukces wszystko moze sie wydarzyc. Zenek poslubi Barbare Krzysztof Marysie (Robert da jej w koncu spokoj) Tomek zamieszka z Asia i Agnieszka Wojtkiem i Helenka. Marek rowniez zalozy harem i z Hanka i Ewka. Wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie. Beda czesto

 • Re: "M jak miłość": Marek w końcu wyzna Ewie, że ma raka!

  Marek Mostowiak jest dobrym aktorem nie wiem co bym zrobił jakby odszedł z serialu m jak miłość ma dwie dorosłe córki oraz jedną wnuczke o Imieniu Hania czyli jego zmarłej żonie Hance Mostowiak(...) scenarzyści może będą wiedzieć i tyle Marek i Hanka byli dobrym małżeństwem.

 • Re: "M jak miłość": Marek zostanie dziadkiem!

  Gdyby to Hanka widziała... wstałaby z kartonów.

 • Re: "M jak miłość": Nowa Barbara, ślub i niespodziewany romans!

  Tak, ś.p. Hanka Mostowiak zginęła w tragicznym wypadku. Cały czas odwołuję się do waszych sumień. Gdzie je macie, że nie przyjdziecie na Jej grób? Jej mąż Marek też nie lepszy. jakiś czas przychodził a teraz co? Zapomniał o Niej i cieszy się z nową kobietą, tak jakby Hanki nigdy w jego życiu nie było. Tylko ja i moja grupa koleżanek pamiętamy o Hani.

 • Re: "M jak miłość": Ewa i Marek obchodzą rocznice pierwszego całusa

  Jak dawnoooo to oglądałam.To było wtedy jak Hanka zginęła. Przegapiłam coś od tego czasu?