• Informacje na temat:

  marek jackowski wypadku

Artykuły na temat: marek jackowski wypadku
 • Kora wyrzuciła założyciela Maanamu!

  ...drugiego" - mówi Jackowski w "Fakcie". W tym czasie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas koncertu w Krakowie pan Marek spadł ze sceny z wysokości dwóch metrów. Miał złamane trzy żebra i pogruchotane(...)Marek Jackowski (62 l.) zdecydował się wylać w prasie swój żal na Korę (57 l.) i w dzisiejszym "Fakcie" zdradza szczegóły zakończenia ich trzydziestoletniej współpracy. Jackowski założył Maanam...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Kora to trudna kobieta"

  Założyciel grupy Maanam Marek Jackowski w mocnych słowach komentuje zawieszenie działalności przez zespół.

 • Złoty Maanam z córką Marka Jackowskiego!

  We wrześniu sporo emocji wzbudziła informacja o reaktywacji zespołu Maanam przez muzyków tworzących tzw. złoty skład, choć bez Kory i zmarłego w maju Marka Jackowskiego.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. "Oprócz błękitnego nieba..."

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy świat muzyki stracił tak wybitne postaci, jak m.in. Marek Jackowski, Jarosław Śmietana, Ray Manzarek, Lou Reed, Ravi Shankar, Alvin Lee czy Jeff Hanneman ze Slayera.

 • Maanam wraca bez Kory! "Nie wie, ale się domyśla"

  Zaskakujące wieści z obozu Maanamu - byli muzycy tej formacji szykują powrót pod tym szyldem, ale bez wokalistki Kory!

 • Powrót Maanam: Absurd, żenada i paranoja

  Pomysł reaktywacji zespołu Mannam po śmierci Marka Jackowskiego i bez Kory od początku wzbudza kontrowersje. "Moim zdaniem to żenujące" - mówi ostro menedżerka wokalistki Katarzyna Litwin.

 • To już koniec Maanam?

  Legendarny polski zespół zawiesza działalność na czas nieokreślony.

 • Kora kontra Złoty Maanam: To próba kradzieży

  Doczekaliśmy się reakcji Kory na informacje o reaktywacji zespołu Maanam przez muzyków tworzących tzw. złoty skład. Jest ostro.

 • Kora otwarta na rozmowę

  Maanam bezterminowo zawiesił działalność, ale Kora Jackowska nie wyklucza reaktywacji legendarnego zespołu.

Wideo na temat: marek jackowski wypadku
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.