• Informacje na temat:

  marek kluba

Artykuły na temat: marek kluba
 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  .... Co jest takiego magicznego w tym miejscu, że reżyserzy polscy (Andrzej Wajda, Agnieszka Holland, Stanisław Różewicz, Tadeusz Chmielewski, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern, Marek Piwowski(...) Seweryn, Daniel Olbrychski, Marek Konrad. Film zdobył 6 statuetek Orła, Polskiej Nagrody Filmowej, w tym m.in. za najlepsze zdjęcia, scenografię i montaż; "Złotą Kaczkę 50-lecia" przyznaną przez...

 • "Żegnaj, Marku". Muzycy wspominają

  W internecie pojawiły się wyrazy współczucia od muzyków, którzy wspominają zmarłego dziś (18 maja) Marka Jackowskiego.

 • 5 lat temu zmarł Marek Perepeczko

  W środę przypada piąta rocznica śmierci aktora Marka Perepeczki, niezapomnianego odtwórcy roli Janosika, a także ról w filmach Andrzeja Wajdy i Jerzego Hoffmana.

 • Zmarł Marek Perepeczko

  Znany polski aktor filmowy i teatralny Marek Perepeczko, odtwórca słynnej roli Janosika, zmarł czwartek w Częstochowie. Miał 62 lata. Według wstępnych ustaleń policji, którą wezwał znajomy aktora, przyczyną śmierci był atak serca. Perepeczko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów połowy lat 70., dzięki roli w bijącym wówczas rekordy popularności serial u "Janosik".

 • Klub Leszka Lichoty ulubionym miejscem warszawskich artystów

  Leszek Lichota, znany z roli mecenasa Marka Dębskiego z "Prawa Agaty", jest właścicielem klubu "Wkręt", który coraz wyraźniej zaznacza się na imprezowej mapie Warszawy. Położony w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych klub staje się jednym z ulubionych miejsc młodych filmowców.

 • Pewnego dnia Marek Grechuta przywiózł psa...

  Roztrzepany, łasy na pochwały, introwertyczny, a jednocześnie mający zawsze otwarte drzwi. Przede wszystkim jednak niesamowicie wrażliwy i, co tu kryć, genialny. Taki był Marek Grechuta. Z okazji rozpoczynającego się w środę, 9 października, Grechuta Festival 2013 rozmawialiśmy z Danutą Grechutą, żoną zmarłego w 2006 roku artysty.

 • Namiesza w "Klubie Szalonych Dziewic"

  Wreszcie stanie się to, na co czekały fanki Filipa Bobka. Już we wtorek, 27 kwietnia, odbędzie się premiera pierwszego z kilku odcinków "Klubu Szalonych Dziewic" , w których gościnnie wystąpił bohater "BrzydUli" .

 • Dzieci śpiewają w INTERIA.PL!

  Teledysk do piosenki "Zuzia - lalka nieduża" możecie zobaczyć tylko na stronach INTERIA.PL.

 • Drogi szwedzkiego wirtuoza gitary Yngwie Malmsteena i wokalisty Marka Boalsa ponownie rozeszły się. Informację tę podał fan klub Szweda na jego stronie internetowej. Z tego powodu koncerty na nadchodzącej trasie koncertowej "War To End All Wars", będą przez pewien czas wypełnione wyłącznie utworami instrumentalnymi.

 • Accept: Polscy fani są fantastyczni!

  Koncertem w krakowskim klubie Studio dziś (4 lutego) rozpoczyna się trasa niemieckiej heavymetalowej grupy Accept w naszym kraju.