• Informacje na temat:

  marek kondrat córka

Artykuły na temat: marek kondrat córka
 • Wielka radość Marka Kondrata i jego żony!

  Marek Kondrat (68 l.) i Antonina Turnau (31 l.) mają powody do zadowolenia. Wiedzie im się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Marek Kondrat i Antonina Turnau: Takie imię nosi córka pary

  Marek Kondrat (68 l.) z żoną Antoniną Turnau (30 l.) w Hiszpanii wychowują córeczkę, 9-miesięczną Helenkę - donosi tygodnik "Dobry Tydzień". Tuż przed Bożym Narodzeniem zawitali jednak do Krakowa, by(...). Po uroczystościach żałobnych rodzina spotkała się w winiarni Kondrata. Aktor z czułością nosił córeczkę na rękach i z miłością spoglądał na żonę. - Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje...

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Antonina Turnau-Kondrat i Marek Kondrat świętują. Jest powód do radości!

  Choć niewiele osób dawało im szansę, Antonina Turnau-Kondrat (29 l.) i Marek Kondrat (67 l.) są szczęśliwi razem. Niedawno obchodzili drugą rocznicę ślubu. Teraz mają kolejny powód do radości.

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Sensacyjne wieści! Marek Kondrat i Antonina Turnau będą mieli dziecko!

  ..."Dobry Tydzień" dowiedział się, że 67-letni Marek Kondrat niebawem znów zostanie ojcem...

 • Pasikowski w teatrze

  W sobotę, 16 marca, w warszawskim Teatrze Powszechnym odbędzie się premiera sztuki Edwarda Albee'ego "Kto się boi Virginii Woolf". Spektakl to teatralny debiut znanego reżysera filmowego Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Marek Kondrat, Agnieszka Krukówna i Szymon Bobrowski.

 • Marek Kondrat: Wielka radość w domu aktora. Zbiera gratulacje!

  Marek Kondrat (66 l.) i Antonina Turnau-Kondrat (28 l.) świętowali niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Powodów do radości jest jednak więcej!

 • Kutz i "Stare srebra"

  Marek Kondrat, Jerzy Trela i Anna Polony to odtwórcy głównych ról w najnowszym filmie Kazimierza Kutza "Stare srebra". Zdjęcia rozpoczną się 3 września w Zakopanem. Kazimierz Kutz powraca do kina po sześciu latach przerwy, tragikomedią, która w bezpośredni sposób dotyka wciąż aktualnego problemu lustracji.

Wideo na temat: marek kondrat córka
 • Kondrat o "romansie" z Tosią Turnau

  Od kilku tygodni tabloidy donoszą o romansie Marka Kondrata i Tosi Turnau, córki Grzegorza, która pracuje dla aktora w jego firmie winiarskiej. W studiu "Dzień dobry TVN" Kondrat po raz pierwszy odniósł się do tych rewelacji. "Gdybym chciał się do tego odnosić, to musiałbym mówić o rzeczach, które nie mają miejsca. To jest troszkę nieetyczne opowiadać o ludziach i ich rodzinach, których darzę

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.