• Informacje na temat:

  marek kondrat i jego rodzina

Artykuły na temat: marek kondrat i jego rodzina
 • Marek Kondrat i Antonina Turnau: Takie imię nosi córka pary

  Marek Kondrat (68 l.) z żoną Antoniną Turnau (30 l.) w Hiszpanii wychowują córeczkę, 9-miesięczną Helenkę - donosi tygodnik "Dobry Tydzień". Tuż przed Bożym Narodzeniem zawitali jednak do Krakowa, by(...). Po uroczystościach żałobnych rodzina spotkała się w winiarni Kondrata. Aktor z czułością nosił córeczkę na rękach i z miłością spoglądał na żonę. - Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje...

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

 • Marek i Antonina Kondratowie: Wspaniałe nowiny. To się nazywa szczęście!

  Marek Kondrat (66 l.) i Antonia Kondrat (29 l.) są naprawdę szczęśliwi odkąd zostali małżeństwem w 2015 roku. W dodatku ich wspólny interes rozwija się na potęgę!

 • Marek Kondrat wraca do kina?

  Janusz Majewski planuje realizację nowego filmu, komediodramatu "Mała matura 1947". "Będzie on w dużym stopniu oparty na moich osobistych przeżyciach" - wyjawił reżyser. Jedną z głównych ról w filmie zagra Marek Kondrat, który nie tak dawno oświadczył, że rzuca aktorstwo.

 • Sting jak Marek Kondrat

  Sting rozpocznie we wrześniu sprzedaż wina wyprodukowanego w jego posiadłości w Toskanii.

 • Porzuci kino dla win?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo dla pracy w bankowości i handlu winem. W jego ślady idzie legendarny Francis Ford Coppola, który zamierza zostać sprzedawcą wykwintnych win.

 • "Ekstradycja" powraca!

  W piątek 11 maja o 21:35 TVP HD wyemituje pierwszy odcinek zrekonstruowanej cyfrowo wersji serialu sensacyjnego „Ekstradycja” w reżyserii Wojciecha Wójcika, z Markiem Kondratem w roli komisarza Olgierda Halskiego.

 • Dla Cybulskiego w Katowicach

  Przegląd filmów z udziałem laureatów Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego rozpocznie się w Katowicach w piątek, w przeddzień 44. rocznicy śmierci legendarnego aktora, w Kinie Kosmos.

 • Grzegorz Damięcki po raz trzeci został ojcem w wieku pięćdziesięciu lat

  Buntował się, gdy małżeństwo jego rodziców się rozpadło. Sam spełnił marzenia o rodzinie na dobre i na złe.

 • "Klan": Fabryka gwiazd

  Najdłużej emitowana polska telenowela otworzyła drzwi do kariery wielu aktorom. Kto do dzisiaj gra w „Klanie”, a o kim już nawet nie pamiętamy, że tam zaczynał? A w jubileuszowym, 3000. odcinku serialowa rodzina znów się powiększy!

Wideo na temat: marek kondrat i jego rodzina
 • Kondrat o "romansie" z Tosią Turnau

  Od kilku tygodni tabloidy donoszą o romansie Marka Kondrata i Tosi Turnau, córki Grzegorza, która pracuje dla aktora w jego firmie winiarskiej. W studiu "Dzień dobry TVN" Kondrat po raz pierwszy odniósł się do tych rewelacji. "Gdybym chciał się do tego odnosić, to musiałbym mówić o rzeczach, które nie mają miejsca. To jest troszkę nieetyczne opowiadać o ludziach i ich rodzinach, których darzę

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.