• Informacje na temat:

  marek kondrat i rodzina

Artykuły na temat: marek kondrat i rodzina
 • Marek Kondrat i Antonina Turnau: Takie imię nosi córka pary

  Marek Kondrat (68 l.) z żoną Antoniną Turnau (30 l.) w Hiszpanii wychowują córeczkę, 9-miesięczną Helenkę - donosi tygodnik "Dobry Tydzień". Tuż przed Bożym Narodzeniem zawitali jednak do Krakowa, by(...). Po uroczystościach żałobnych rodzina spotkała się w winiarni Kondrata. Aktor z czułością nosił córeczkę na rękach i z miłością spoglądał na żonę. - Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje...

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

 • Marek i Antonina Kondratowie: Wspaniałe nowiny. To się nazywa szczęście!

  Marek Kondrat (66 l.) i Antonia Kondrat (29 l.) są naprawdę szczęśliwi odkąd zostali małżeństwem w 2015 roku. W dodatku ich wspólny interes rozwija się na potęgę!

 • Marek Kondrat wraca do kina?

  Janusz Majewski planuje realizację nowego filmu, komediodramatu "Mała matura 1947". "Będzie on w dużym stopniu oparty na moich osobistych przeżyciach" - wyjawił reżyser. Jedną z głównych ról w filmie zagra Marek Kondrat, który nie tak dawno oświadczył, że rzuca aktorstwo.

 • Wyburzą apartamenty, w których mieszka Marek Kondrat!

  Jak informuje "Gazeta Stołeczna", dwa apartamentowce wielorodzinne w parku pod Skocznią w Warszawie zostały przeznaczone do rozbiórki! Jednym z lokatorów jest słynny aktor, Marek Kondrat (64 l.)!

 • Urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat obchodzi w czwartek, 18 października, 62. urodziny. Mimo tego, że kilka lat temu zrezygnował z aktorstwa, jego fani cały czas mają nadzieję na powrót artysty.

 • Sting jak Marek Kondrat

  Sting rozpocznie we wrześniu sprzedaż wina wyprodukowanego w jego posiadłości w Toskanii.

 • 60. urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, znany z ról w filmach takich, jak "Zaklęte rewiry", "C.K. Dezerterzy", "Pułkownik Kwiatkowski" i "Dzień świra" kończy w poniedziałek, 18 października, 60 lat.

 • "Ekstradycja" powraca!

  W piątek 11 maja o 21:35 TVP HD wyemituje pierwszy odcinek zrekonstruowanej cyfrowo wersji serialu sensacyjnego „Ekstradycja” w reżyserii Wojciecha Wójcika, z Markiem Kondratem w roli komisarza Olgierda Halskiego.

 • Kondrat świętował urodziny w Katowicach

  Marek Kondrat, świętował w poniedziałek, 18 października, w Katowicach 60. urodziny. Na scenie Teatru Śląskiego, gdzie 38 lat temu grał swoje pierwsze teatralne role, artysta mówił o początkach aktorskiej drogi, ale także o odejściu od aktorstwa i innej wielkiej pasji - winie.

Wideo na temat: marek kondrat i rodzina
 • Kondrat o "romansie" z Tosią Turnau

  Od kilku tygodni tabloidy donoszą o romansie Marka Kondrata i Tosi Turnau, córki Grzegorza, która pracuje dla aktora w jego firmie winiarskiej. W studiu "Dzień dobry TVN" Kondrat po raz pierwszy odniósł się do tych rewelacji. "Gdybym chciał się do tego odnosić, to musiałbym mówić o rzeczach, które nie mają miejsca. To jest troszkę nieetyczne opowiadać o ludziach i ich rodzinach, których darzę