• Informacje na temat:

  marek kondrat kościół

Artykuły na temat: marek kondrat kościół
 • Monolog Adasia Miauczyńskiego

  Adasia Miauczyńskiego, słynnego bohatera filmów Marka Koterskiego, można znów oglądać - tym razem w spektaklu. W piątek w Warszawie zaprezentowano monodram autorstwa Koterskiego "Nienawidzę". W Bohatera wcielił się 28-letni Marcin Kwaśny, znany z głośnego filmu "Rezerwat" Łukasza Palkowskiego.

 • "Dzieje duszy" Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska odczytała w niedzielę, 19 czerwca, w poznańskiej Bazylice Archikatedralnej fragmenty "Dziejów duszy" Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, w ramach cyklu Verba Sacra - Modlitwy katedr polskich.

 • Christopher Lee w Krakowie!

  Christopher Lee, znany z roli Sarumana w filmowej trylogii "Władcy Pierścieni" czy Hrabiego Dooku w dwóch ostatnio nakręconych częściach "Gwiezdnych wojen" , przyjechał do Krakowa, aby zagrać w filmie "Papież Jan Paweł II". Aktor wcieli się w postać kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nad produkcją czuwa amerykańsko-włosko-polska ekipa filmowców.

Wideo na temat: marek kondrat kościół
 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...