• Informacje na temat:

  marek kondrat partnerka

Artykuły na temat: marek kondrat partnerka
 • Marek i Antonina Kondratowie: Wspaniałe nowiny. To się nazywa szczęście!

  Marek Kondrat (66 l.) i Antonia Kondrat (29 l.) są naprawdę szczęśliwi odkąd zostali małżeństwem w 2015 roku. W dodatku ich wspólny interes rozwija się na potęgę!

 • Ostatnio nie ma szczęścia

  ...jedynie "Ranczo", które wiosną wraca na antenę. Tam Kasprzykowski wciela się w postać księdza. Podobno w poszukiwaniu pracy pomaga mu partnerka, Tamara Arciuch. Rozgoryczony aktor wyżalił się niedawno nawet w internecie. "Marek Kondrat, którego uważam za mistrza, podjął decyzję, która daje do myślenia. Tylko że on osiągnął wszystko w tym kraju. Moje wycofanie się byłoby niczym - napisał. Chodzi...

 • Uhonorowany Marek Kondrat

  Marek Kondrat otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na zakończonym w niedzielę, 1 maja, w Viareggio na północy Włoch, festiwalu filmowym "Europacinema". Polskiego aktora nagrodzono za rolę w filmie "Trzeci" Jana Hryniaka.

 • Gdynia: Dzień drugi

  We wtorek, 14 września, w Gdyni, podczas drugiego dnia 29. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, zaprezentowano kolejne konkursowe filmy. Publiczność obejrzała między innymi filmy "Trzeci" Jana Hryniaka, "Długi weekend" Roberta Glińskiego oraz "TuliPany" Jacka Borcucha.

 • Video, DVD: "Trzeci" Jana Hryniaka

  Wczoraj, 15 września, do sklepów i wypożyczalni trafił na wideo i DVD ostatni, niedoceniony film Jana Hryniaka "Trzeci" , z Markiem Kondratem, Magdaleną Cielecką i Markiem Poniedziałkiem w rolach głównych. To próba reinterpretacji klasycznego "Noża w wodzie" Romana Polańskiego.

 • Ostatnio nie ma szczęścia

  Po sukcesach jakie Bartek Kasprzykowski odniósł w serialach "Magda M." i "Teraz albo nigdy!", przyszły dla niego lata chude.

 • Polskie filmy w roku 2005

  W 2005 roku na ekrany polskich kin wejdzie około 20 filmów polskiej produkcji. W 2004 roku było ich tylko 15. Wśród nowości można się spodziewać m.in. "Wróżb kumaka", "Mistrza" , "Trzeciego" , "Tulipanów", "W dół kolorowym wzgórzem" i "Persona non grata".

Wideo na temat: marek kondrat partnerka
 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...