• Informacje na temat:

  marek kondrat plotki

Artykuły na temat: marek kondrat plotki
 • Marek Kondrat wreszcie przerwał milczenie na temat ślubu ze sporo młodszą Antoniną!

  Marek (65 l.) i Antonina (27 l.) Kondratowie od niedawna są małżeństwem. Na próżno jednak szukać w mediach ich zapewnień o miłości, bo niechętnie o niej opowiadają. Ostatnio coś się w tej kwestii zmieniło i artysta uchylił rąbka tajemnicy.

 • Karol Strasburger będzie najstarszym ojcem w show-biznesie?

  ...go nie przeraża, choć zdaje sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności. Wśród jego kolegów z branży ojcem niedawno został 67-letni Marek Kondrat. Reżyserowi Jackowi Bromskiemu urodziło się dziecko(...) parą. Natychmiast pojawiły się plotki, że nowa ukochana aktora może być w ciąży. Zakochani tego nie potwierdzają. - Jeśli los zdecyduje, że będziemy mieli dziecko, to o tym poinformujemy. Ja kieruję się...

 • ...... selekcjonerka jednego z modnych klubów. Dziś jest już stałą ozdobą warszawskich imprez. Na mieście krążą plotki, że skończyła szkołę aktorską... Dawid Kwiatkowski - 17-latek okrzyknięty został już(...). Dziś pracuje jako PR manager w firmie winiarskiej Marka Kondrata. "W tym, że się widujemy, nie ma nic dziwnego. Przecież pracujemy razem" - powiedziała w rozmowie z jednym z dwutygodników, pytana...

 • Kondrat u Skolimowskiego? "Nie przyjąłem żadnej propozycji"

  - Nie przyjąłem żadnej propozycji od nikogo - powiedział aktor. W ten sposób skomentował plotki o tym, że zagra w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego "11 minut" (u boku m.in. Rutgera Hauera i Andrzeja Chyry).

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

 • Ostatnio nie ma szczęścia

  Po sukcesach jakie Bartek Kasprzykowski odniósł w serialach "Magda M." i "Teraz albo nigdy!", przyszły dla niego lata chude.

 • Damięcki współpracował z SB

  Znany aktor Maciej Damięcki potwierdził, że współpracował z SB, odnosząc się do publikacji zamieszczonej w czwartek, 29 marca, w internetowym wydaniu "Dziennika".

 • Danuta Stenka: To wciąż jej czas

  W poniedziałek, 10 października, okrągłe 50. urodziny obchodzi jedna z najlepszych polskich aktorek - Danuta Stenka. Przypomnijmy sobie, za co pokochali ją widzowie?