• Informacje na temat:

  marek kondrat restauracja

Artykuły na temat: marek kondrat restauracja
 • Marek Kondrat i Antonina Turnau lada moment wezmą ślub?!

  Marek Kondrat (64 l.) i Antonina Turnau (27 l.) szykują się do ślubu?! Brzmi niewiarygodnie, ale właśnie tak twierdzi jedna z dziennikarek. Podobno para na ślubnym kobiercu ma stanąć już w sobotę 19 września.

 • Marek Kondrat: Odkrywanie smaku

  Pierwsza książka kulinarna autorstwa Marka Kondrata i szefów kuchni hotelu Hilton Gdańsk, Adama Woźniaka i Pawła Wątora - "Odkrywanie smaku" miała w czwartek, 6 października, swoją premierę.

 • Marek Kondrat jest szczęśliwy. Wszystko idzie po jego myśli!

  Marek Kondrat (65 l.) przeżywa złoty okres w swoim życiu. Niedawno ożenił się z dużo młodszą Antoniną (27 l.), jego winiarnia cieszy się wielką popularnością, a on sam zarabia krocie w reklamie banku. "Chyba nikt nie pisał o tym pracy magisterskiej, ale myślałem o tym zjawisku parokrotnie" - cieszy się.

 • Polska komedia wszech czasów

  W czwartek, 22 września, mija 25 lat od premiery jednej z najlepszych polskich komedii, legendarnych "C. K. Dezerterów" Janusza Majewskiego.

 • Beata Tyszkiewicz zachwycona ożenkiem Kondrata!

  Romans Marka Kondrata z córka przyjaciela wzbudził ogromne emocje. Oczywiście wszystkich szokowała przede wszystkim spora różnica wieku. Aktor jest bowiem starszy o prawie 40 lat od swojej wybranki(...)" - oznajmił Kondrat w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Ze zdaniem Kondrata w pełni zgadza się jego 77-letnia przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz. Aktorka i jurorka "Tańca z gwiazdami" przekonuje, że...

 • Gdynia w deszczu. Flesze na Bachledę

  Rozpoczęło się największe święto polskiego filmu - 35. Polski Festiwal Filmów Fabularnych. Przez najbliższy tydzień 21 filmów walczyć będzie o "Złote Lwy". Z tej okazji do Gdyni zjechali aktorzy, twórcy filmowi, dziennikarze i miłośnicy dobrego kina. I choć przywitały ich ciemne chmury i deszcz, wyjątkowej atmosfery tego święta nie sposób było nie poczuć.

 • Gwiazdy na ślubnym kobiercu. Śluby 2015 roku...

  ...przyjaciele z Teatru Kwadrat - teatru, w którym poznali się dwa lata wcześniej. Marek Kondrat i Antonina Turnau: Ślub na luzie... Kiedy 2 i pół roku temu Marek Kondrat, czyli niezapomniany(...) kompozytora i wokalisty przetrwa medialną burzę, jaką rozpętał ich związek. Wszyscy, którzy wieszczyli rychłe rozstanie pary, bardzo się mylili! 19 września 2015 roku Marek Kondrat i Antonina Turnau wzięli...

 • Namiętne kobiety, zdesperowani mężczyźni

  Prawie z dwuletnim opóźnieniem wchodzi na nasze ekrany film Briana De Palmy "Namiętność". Inne piątkowe premiery - wśród których znalazły się m.in. dramat science-ficton "Snowpiercer: Arka przyszłości", thriller "Locke" oraz horror "13 grzechów" - nie musiały aż tyle czekać, żeby zadebiutować w polskich kinach.

 • Z miłości do... wina

  Znany z wielu wspaniałych kreacji filmowych Marek Kondrat, czyli niezapomniany Olgierd Halski z "Ekstradycji", napisał swoją pierwszą książkę... kulinarną! W środę aktor spotkał się z fanami, by osobiście polecić im "Odkrywanie smaku".

 • Grzegorz Turnau poszedł w ślady swojego zięcia! To był strzał w dziesiątkę!

  .... Udowodnili, że nie był to przelotny kaprys Ich przyjaciele uważali, że tak naprawdę nigdy się nie rozstaną. Jednak dla nowej miłości Marek Kondrat zdecydował się na rozwód i ponowny ślub(...)Miłość Marka Kondrata (66 l.) i Antoniny Turnau (28 l.) to jedna z większych sensacji ostatnich lat. Nikt nie spodziewał się, że znakomity aktor zdecyduje się na taką rewolucję w życiu i zwiąże się...