• Informacje na temat:

  marek kondrat samochód

Artykuły na temat: marek kondrat samochód
 • Ile gwiazdy zarabiają na reklamach?! (zobacz ranking!)

  Artyści w naszym kraju częściej i chętniej udzielają się w reklamach. Doskonałym przykładem jest Marek Kondrat (57 l.), który za reklamę banku zainkasował milion złotych! Michał Wiśniewski uplasował się na drugim miejscu z kwotą 800 tys. zł.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  ...widzów! Cała Polska fascynowała się losami Ewy Glinickiej (Agnieszka Michalska), Adama Racewicza (Marek Kondrat), Jana Duraja (Piotr Skarga) i ich rodzin. Nawet czarny serialowy charakter - Renata (Anna(...) realizowanym w prawdziwych - a nie tylko w wybudowanych w halach produkcyjnych - wnętrzach. Ciekawostką jest, że np. mieszkanie Racewiczów (Sławomira Łozińska i Marek Kondrat) wcześniej "zagrało" w 12

 • Kondrat przed Wiśniewskim

  Za jeden dzień pracy nawet milion złotych? Owszem, tyle zarabiają największe polskie gwiazdy, gdy sprzedają swój wizerunek do reklam. Absolutnym liderem rankingu, przygotowanego przez "Fakt", jest Marek Kondrat.

 • "Klan" w pigułce

  ...w "Klanie" dwukrotnie - jako pracownik hurtowni farmaceutycznej i dostawca leków oraz jako oszust internetowy. Natomiast w gwiazdorskich epizodach zagrali Marek Kondrat, Cezary Pazura i Maryla Rodowicz(...) zdjęciowych, których używamy do produkcji. Najwięcej czasu zajmują przerzuty ekipy przez miasto. Bo zanim rozpoczną się zdjęcia, musi się zjechać pewna liczba samochodów. Jeden samochód to jest agregat...

 • 60. urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, znany z ról w filmach takich, jak "Zaklęte rewiry", "C.K. Dezerterzy", "Pułkownik Kwiatkowski" i "Dzień świra" kończy w poniedziałek, 18 października, 60 lat.

 • Nowy film Marka Koterskiego

  We wrześniu rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne" - powiedział w piątek, 30 lipca, Marek Kondrat, który jest współproducentem tego projektu. Artysta zaznaczył jednocześnie, że nie pojawi się w tym filmie jako aktor.

 • "Trzeci": Powtórka z Polańskiego?

  Małżeństwo 30-latków Magdalena Cielecka i Jacek Poniedziałek) musi przerwać urlop na Helu. Wracając do Krakowa samochodem, zabierają ze sobą przypadkowo spotkanego 50-latka ( Marek Kondrat ) - oto fabuła filmu roboczo zatytułowanego "Trzeci", który przygotowuje Jan Hryniak ("Przystań").

 • Zakończyły się zdjęcia do filmu "Trzeci" Jana Hryniaka. Opowieść nawiązuje do słynnej produkcji Romana Polańskiego z 1961 roku "Nóż w wodzie". " Trzeci to przede wszystkim opowieść o moim pokoleniu" - powiedział 35-letni reżyser. Główne role w obrazie grają Magdalena Cielecka , Jacek Poniedziałek i Marek Kondrat .

 • Baby są jakieś inne!

  Tak z pewnością uważa Marek Koterski, ponieważ taki właśnie tytuł nadał swojemu nowemu filmowi. Czego można spodziewać się po kolejnym dziele reżysera, którego polska publiczność zna jako twórcę takich obrazów, jak "Dzień świra", "Nic śmiesznego" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?

Wideo na temat: marek kondrat samochód
 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...