• Informacje na temat:

  marek kopec

Artykuły na temat: marek kopec
 • Świetnie zagrała złą... aktorkę

  Mnóstwo znanych z seriali gwiazd oklaskiwało w poniedziałkowy wieczór Annę Guzik, czyli Żanetę Kopeć z "Na Wspólnej", która na scenie Teatru Capitol dała prawdziwy popis gry aktorskiej w spektaklu "Szwedzki stół".

 • Przełomowa Gdynia

  W poniedziałek, 10 września, o godzinie 15.11, rozpoczęła się w Teatrze Muzycznym w Gdyni, konferencja prasowa inaugurująca XXVI Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Na pytania dziennikarzy odpowiadali: dyrektor festiwalu Ryszard Kirejczyk, dyrektor artystyczny Maciej Karpiński, producent imprezy Leszek Kopeć i Tadeusz Ścibor-Rylski, przewodniczący Komitetu Kinematografii.

 • Poradzą, podpowiedzą, pomogą...

  Anna Guzik, czyli Żaneta Kopeć z "Na Wspólnej", podpowie, co jeść, by jeść zdrowo, Joanna Liszowska, czyli Patrycja z "Przyjaciółek", pomoże singielkom znaleźć idealnego faceta, a Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", spojrzy męskim okiem na sprawy... kobiece. Jesienią w Polsat Cafe zaroi się od znanych z seriali gwiazd!

 • Galapagos Films partnerem Walt Disney Studios Home Entertainment

  Firma Galapagos Films została partnerem oraz przedstawicielem Walt Disney Studios Home Entertainment i od 1 października 2014 roku będzie wyłącznym dystrybutorem płyt DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar i Marvel oraz produkcji wytwórni LucasFilm.

 • "Komisarz Alex": Pierwsze śledztwo Gutka

  Leon (Janusz Chabior) zaprosi Piotra i Lucynę na recital światowej sławy pianisty Krzysztofa Kuryłło (Witold Kopeć), który występem w łódzkiej filharmonii, kierowanej przez kolegę Bergera - Artura Brackiego (Marek Ślosarski), będzie żegnał się z polską publicznością przed wyjazdem do USA. Po koncercie Bracki zaproponuje policjantom wizytę za kulisami i pogawędkę z wirtuozem. Niestety, tuż po...

 • Tramwaj zwany De Mono

  Na Walentynki zespół De Mono przygotował dla swoich fanów nie lada atrakcje. Po Warszawie krążył specjalny tramwaj De Mono przeznaczony tylko dla zakochanych. A w środku - szalona impreza pod wodzą Marka Rusinka, który na ten jeden dzień zmienił się w kanara. Zamiast biletów sprawdzał temperaturę uczuć.

 • "Na Wspólnej": Danka w opałach

  ...nie ma sensu wzajemne obwinianie, a najważniejsze jest, by zorientować się, dlaczego uczniowie biorą narkotyki. I skąd je biorą. W tym samym czasie Marek (Grzegorz Gzyl) także będzie przeżywał...

 • 120 filmów na Gdynia Film Festival

  Ponad 120 filmów będzie można obejrzeć na 37. Gdynia Film Festival, który odbędzie się w dniach 7-12 maja. Filmy będą wyświetlane w czterech obiektach. Organizatorzy wprowadzili nowy - internetowy - system rezerwacji biletów.

 • Serialowy przewodnik

  .... ODC. 1132 W walentynki Barbara dostaje pocztą życzenia od Mateusza i Antka. Z kolei Marek przygotowuje dla Ewy romantyczne śniadanie, potem zabiera ukochaną na spacer, a w końcu zaprasza ją na...

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.