• Informacje na temat:

  marek koterski alkoholik

Artykuły na temat: marek koterski alkoholik
 • "Pierwsza miłość": Michał Koterski o nałogach i ojcu

  ...w wywiadzie dla "Show". Jak wiadomo, ojciec celebryty, Marek Koterski też miał problemy z nałogami i otwarcie o tym mówił w reżyserowanych przez siebie filmach. Misiek jednak nie uważa, że sławny tata(...)O tym, że Misiek Koterski lubił rozrywkowe życie, wiadomo było od dawna. A jak jest teraz? Czy gwiazdor stroni dziś od alkoholu i innych używek? - Ja na to pytanie nie odpowiem, bo to prywatna sprawa...

 • Mama Miśka Koterskiego: Brał wszystko

  Iwona Ciesielska , mama Michała Koterskiego (30 l.), opowiedziała o zmaganiach syna z narkotykami. Kobieta całą winę za jego uzależnienie bierze na siebie.

 • Po co grać Hamleta?

  ...utożsamiają pana widzowie? Cezary Pazura: Kultowym filmem okazał się obraz "Nic śmiesznego" Marka Koterskiego. Publiczność uwielbia ten film, znalazł się on w kanonie filmów, które trzeba po prostu(...) strach" Barbary Sas, z Anną Dymną w roli głównej. Grałem tam psychoterapeutę, który leczy alkoholików. A jak przygotowuje się pan do roli w "Facetach"? Cezary Pazura: Czytam scenariusz. I czytam...

 • Premiera filmu Koterskiego

  Najnowszy film Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ujrzał światło dzienne. W warszawskim kinie Cinema City odbyła się uroczysta premiera tego obrazu. Obecni na niej byli, oprócz wielu zaproszonych gości, również główni twórcy filmu - Marek Koterski, Marek Kondrat, Andrzej Chyra i Michał Koterski.

 • Polska: Kino atakuje samo siebie

  "Polskie kino nęka amatorszczyzna, głupota, pozerstwo, chaos i pościg za kasą. Banał krytyka? Przeciwnie, tak widzą siebie filmowcy" - można przeczytać w najnowszym numerze "Gazety Wyborczej".