• Informacje na temat:

  marek koterski i jego syn

Artykuły na temat: marek koterski i jego syn
 • Michał Koterski: Znów się udało

  ...jubileuszu mąciły mu problemy osobiste. Michał Koterski kolejny raz znalazł się na życiowym zakręcie. Jego związek z Marcelą Leszczak (27 l.) przechodził poważny kryzys. Martwił się, że odbije się to na ich synku. Sam wychowywał się w rozbitej rodzinie. Małżeństwo rodziców rozpadło się, gdy Michał miał zaledwie pięć lat. Powodem był alkoholizm ojca, znanego reżysera, Marka. Jego rodzicielka, Iwona...

 • "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza w kinach od 25 grudnia

  Nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola" trafi na ekrany 25 grudnia. "Z pewnością zachwyci wszystkich miłośników kina spod znaku Juliusza Machulskiego i Marka Koterskiego"- twierdzi dystrybutor obrazu, Kino Świat.

 • Marek Koterski dał rolę narzeczonej syna?! "Bardzo ceni ognisty temperament Marceli"

  W nowym filmie Marka Koterskiego (75 l.) podobno zagra jego przyszła synowa, Marcela Leszczak (25 l.). Zdaniem reżysera ma duży talent.

 • "Dzień świra", czyli dzień każdego z nas

  "To mój najbardziej zakręcony projekt - tak, jak zakręcony jest jego bohater. Mimo to, a może właśnie dlatego - ufam, że niejeden z widzów będzie się z nim identyfikował" - powiedział o "Dniu świra" Marek Koterski. W czwartek, 7 czerwca, mija 10 lat od premiery tego głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu.

 • Mama Miśka Koterskiego: Brał wszystko

  Iwona Ciesielska , mama Michała Koterskiego (30 l.), opowiedziała o zmaganiach syna z narkotykami. Kobieta całą winę za jego uzależnienie bierze na siebie.

 • "Baby są jakieś inne"... we wrześniu

  "Baby są jakieś inne", nowy film Marka Koterskiego ("Dzień świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami") trafi do kin 9 września - poinformował dystrybutor, Kino Świat. Głównych bohaterów komedii grają Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz.

 • Misiek kończy z piciem!

  Alkohol zawsze był ważnym tematem filmów Marka Koterskiego. Nic dziwnego, że na temat picia sporo do powiedzenia ma też syn reżysera, Michał Koterski, który skończył 28 grudnia 32 lata.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Przyjaźnie z planu

  ...). Zestawienie Barciś-Żak to swoista marka i synonim sukcesu produkcji. W branży takie zestawienie to mocne production value. I miejsce - Michał Koterski i Mateusz Banasiuk W serialu jak w życiu(...) Dygant  i Daria Widawska W jednym z wywiadów, Agnieszka wspomina: "Daria jest pozbawiona zawiści i czuję się przy niej bezpiecznie. Jest fajnym mądrym człowiekiem i lubi się śmiać. Mamy synów...

 • Andrzej Wajda: DKF-y wciąż potrzebne

  W sobotę, 10 czerwca w warszawskim kinie Muranów obchodzono uroczystość 50 rocznicy powstania Polskiej Federacji Klubów Filmowych. Pierwsze kluby powstawały na fali politycznej odwilży. Tworzone były przez młodych ludzi, studentów, dla których był to sposób na ucieczkę przed dominującą obecnością w kinach propagandowych filmów radzieckich. Czy dzisiaj kluby filmowe nam jeszcze potrzebne?

Wideo na temat: marek koterski i jego syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.