• Informacje na temat:

  marek koterski i jego żona

Artykuły na temat: marek koterski i jego żona
 • Kinga Preis i Krzysztof Globisz: Opowieść o wielkiej miłości!

  Trwają zdjęcia do filmu, który opowiada historię choroby Krzysztofa Globisza (62 l.) i jego walkę o powrót do zdrowia. Aktor ogromnie się ucieszył, że jego żonę zagra Kinga Preis (47 l.).

 • Ania Lewandowska walczy z bolesną przeszłością! Wspomnienia wróciły!

  Kto by pomyślał, że Anna Lewandowska i Michał Koterski (39 l.) to para bliskich znajomych sprzed lat. W dzieciństwie ich drogi skrzyżowały się w Łodzi. Tam poznali się i pobrali jej rodzice - Maria i Bogdan Stachurscy. Ojciec Anny był operatorem kamery, kręcił zdjęcia do filmów i seriali, pracował też z ojcem Michała, Markiem Koterskim, nad filmem "Ajlawju". Ania i Michał czasem przychodzili na...

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak znów jest zakochany

  Polskich" wszedł na scenę Teatru IMKA z ogromnym bukietem róż i w obecności widzów poprosił matkę swych dzieci, by została jego żoną. Wyznał też, że wreszcie doszedł do wniosku, że bycie mężem może być(...) partnerką stworzyć trwałego związku, a w wywiadach mówił, że nie szuka miłości na siłę... W poniedziałek 8 października Tomasz Karolak pojawił się na premierze filmu "7 uczuć" Marka Koterskiego...

 • ...", "Policjanci", "M jak miłość", "Sfora" i "Dręczyciel". Jego filmowym debiutem była rola w filmie "Szczęśliwego Nowego Jorku" (1992) Jacka Bromskiego. Zagrał w około trzydziestu filmach, głównie w dość znanych polskich produkcjach, takich jak: "Psy II: Ostatnia krew" (1994) Władysława Pasikowskiego, "Nic śmiesznego" (1995) Marka Koterskiego, "Nocne graffiti" (1996) Macieja Dutkiewicza, "Moja...

 • Baby są jakieś inne!

  Tak z pewnością uważa Marek Koterski, ponieważ taki właśnie tytuł nadał swojemu nowemu filmowi. Czego można spodziewać się po kolejnym dziele reżysera, którego polska publiczność zna jako twórcę takich obrazów, jak "Dzień świra", "Nic śmiesznego" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?

 • Miauczyński w każdym z nas

  25 lat temu miała miejsce premiera filmu "Życie wewnętrzne" Marka Koterskiego - pozycja obowiązkowa dla wszystkich współczesnych miłośników "Dnia świra". To właśnie wtedy krystalizowała się bowiem na ekranie postać Adasia Miauczyńskiego.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Pierwszy taki festiwal

  Festiwal Polskich Filmów Fabularnych zmienia oblicze. Już nigdy nie będzie, taki jak dawniej - można by napisać, parafrazując utwór Świetlików i Bogusława Lindy. Sęk w tym, że w odróżnieniu od zmian wspominanych w owej piosence, te w Gdyni oczekiwane są z utęsknieniem.