• Informacje na temat:

  marek kuszewski

Artykuły na temat: marek kuszewski
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski żałuje, że odszedł z „Emki”?

  Kiedy w ubiegłym roku Kacper Kuszewski zrezygnował z roli Marka Mostowiaka w „M jak miłość”, był pewny, że jego kariera dopiero teraz ruszy z kopyta i nabierze szalonego tempa. Niestety, srodze się zawiódł... Czy żałuje swej decyzji o odejściu z serialu, który dał mu popularność, o jakiej wielu jego kolegów po fachu może tylko marzyć?

 • Kacper Kuszewski "Album Rodzinny": Marek z "M jak Miłość" w nowej roli

  Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy oraz gwiazda "M jak Miłość", wydaje swój pierwszą autorską płytę pt. "Album Rodzinny".

 • Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"!

  ...- Dla wszystkich był to szok. Nic nie wskazywało na to, że Kacper będzie chciał rozstać się z serialem - powiedział "Super Expressowi" jeden z kolegów Kuszewskiego z planu "M jak miłość". Sam aktor(...) Kuszewskiemu popularność i była jego trampoliną do sławy. To między innymi dzięki "Emce" wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie obecnie zasiada w fotelu jurorskim czy...

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski przerywa milczenie!

  Serialowy Marek Mostowiak wyjaśnił, co miał na myśli komentując warunki pracy na planie "M jak miłość".

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  .... Jej skala przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Można powiedzieć, że postać Marka zatoczyła koło. Od niesfornego syna do ojca niesfornych dzieci... - To prawda! Kiedy zaczynaliśmy, Marek(...). Oprócz tego Ewę spotka bardzo przykra sytuacja w pracy i w tę aferę, oczywiście, włączy się też Marek. Ostatnio błyszczał pan w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie było to pierwsze pana...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski świętuje 40. urodziny!

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", świętuje swe urodziny w pierwszy dzień lata . W tym roku 21 czerwca stuknie mu czterdziestka!

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: marek kuszewski
Wideo na temat: marek kuszewski
 • „M jak miłość”: Marek na tropie przeszłości Rafała

  storpedowanie i rozbicie jej związku z Wernerem. Gdy to nie przyniosło rezultatu, zdecydował się na bardziej brutalne rozwiązania. Czy ktoś go powstrzyma? - Marek oczekuje prostych i konkretnych odpowiedzi. Dlatego dla niego najważniejsze jest to, by zapewnić rodzinie bezpieczeństwo. Jest wtedy gotowy na wszystko – mówi Kacper Kuszewski o swoim bohaterze, Marku Mostowiaku. Informacje o Rafale, które

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski dołączył do zespołu Leszcze

  Kacper Kuszewski, aktor znany z roli Marka Mostowiaka w "M jak miłość", na początku tego roku dołączył do zespołu Leszcze. W "Dzień Dobry Wakacje" wyjaśnił, dlaczego postanowił poświęcić się muzyce. Jak udaje mu się pogodzić karierę muzyczną z aktorską? Zespół Leszcze wykonał na scenie piosenkę "Laski! Laski!". Źródło: X-News/Dzień Dobry TVN

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

Dyskusje na temat: marek kuszewski