• Informacje na temat:

  marek kwiatek

Artykuły na temat: marek kwiatek
 • Tadeusz Chudecki jak Marek Kondrat? Też zostanie ojcem w dojrzałym wieku?

  Tadeusz Chudecki (59 l.) bardzo cierpiał po śmierci pierwszej żony. Nie przypuszczał, że zakocha się na nowo. Obecnie jest szczęśliwym mężem Justyny (40 l.). Mimo swojego wieku aktor nie rezygnuje z marzeń o powiększeniu rodziny. Znani koledzy, m.in. Marek Kondrat, Jan Englert i Ryszard Kalisz, udowodnili już, na rodzicielstwo nie jest za późno.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

  Kopczyński). Później jednak okaże się, że cała rodzina zebrała się w siedlisku właśnie dla młodych Mostowiaków. Na Ewę czekać będzie na miejscu ślubna suknia.  Na dokładkę Marek zaśpiewa jej ulubioną...

 • Trudny wybór

  - Chodzi o to, żebyśmy byli superbohaterami, którzy w 45 minut rozwiążą każdą sprawę - mówi Leszek Lichota, czyli serialowy mecenas Marek Dębski.

 • "M jak miłość": Ewa i Marek będą mieli dziecko?

  Marek zerwie się skoro świt - i pobiegnie do kuchni, by przygotować dla Ewy romantyczne śniadanie. Mostowiak narysuje nawet na kanapkach małe serduszka, za pomocą keczupu. A Lucjan, widząc jego(...) magii dnia zakochanych... - Mój drogi skarbie, dziś walentynki... Przyjmij kwiatuszek od swego chłopinki!  Tymczasem Marek zabierze Ewę na romantyczny spacer. A żona nie pozwoli, by spoczął na...

 • "Nie chcemy brzmieć po polsku"

  Delons to kolejny gitarowy zespół rodem z Mysłowic, ale jest to szczególny wykonawca. Główną postacią jest Marek Jałowiecki, prekursor miejscowej sceny indie rockowej. To w dużej mierze dzięki jego zespołowi Generał Stilwell, swoją karierę zaczęła grupa Myslovitz, a później Negatyw. Delonsów z Myslovitz łączy więcej - Jałowiecki jest autorem kilku utworów zespołu Artura Rojka. Poza tym w nagraniu

 • "Klan": Czy Daniel jest... mordercą?

  Wiadomość, że producent Karlicki zmarł nagle w tajemniczych okolicznościach, Daniel (Marek Kossakowski) przyjmie ze stoickim spokojem. - Wymknął się drań! A miałem mu jeszcze tyle do powiedzenia - zakpi. Okaże się, że mężczyzna, z którym Ross był mocno skonfliktowany, został zamordowany!

 • Mucha nazwana na cześć Beyonce

  Pokryta złocistymi włoskami rzadka australijska mucha została nazwana na cześć Beyonce, amerykańskiej gwiazdy popu - informuje "Australian Journal of Epidemiology".

 • Czarny charakter?

  ...- Chodzi o to, żebyśmy byli superbohaterami, którzy w 45 minut rozwiążą każdą sprawę - mówi Leszek Lichota, czyli serialowy mecenas Marek Dębski.

 • Bajkowe wesele Salmy Hayek

  Salma Hayek doczekała się wesela jak z bajki. Aktorka i francuski miliarder Francois-Henri Pinault w sobotę powiedzieli sobie po raz drugi sakramentalne "tak", podczas wystawnej uroczystości w Wenecji. Para wzięła ślub cywilny w walentynki w Paryżu.

Wideo na temat: marek kwiatek
 • „M jak miłość”: Anna i Werner wreszcie razem!

  skacze już z kwiatka na kwiatek. Bez dwóch zdań zakochał się w Annie, choć odrobinę boi się pełnego zaangażowania. Anna, po zawodzie miłosnym z Markiem, także nie dopuszcza Wernera bardzo blisko. Czy

Dyskusje na temat: marek kwiatek
 • Zdrady wyjdą na jaw!

  Wszyscy się zdradzają wokół robi się z tego Moda na sukces, czy jest jakiś serial o prawdziwej miłości?! Igor to już chyba król skakania z kwiatka na kwiatek, a myślałam że wreszcie się ustatkuje bo to już nudne, mógłby kto inny trochę poromansować po kim się tego nie spodziewamy np. Kamil, Marek, Sławek.

 • Re: Sensacja! Lowelas z Nałęczowa straci głowę dla Kwaśniakowej!

  Też już tego cztery lata nie oglądam :), ale od czasu do czasu poczytam sobie co ci scenarzyści wymyślili :/ Zresztą tytuł filmu nijak ma się do scenariusza, bo gdzie tu pokazują miłość? Praktycznie wszyscy skaczą z kwiatka na kwiatek :p Jeśli chodzi o Mateusza, to chyba wychowują go dziadkowie, bo z tego co wyczytałam, to Marek raczej czasu nie ma.