• Informacje na temat:

  marek lewandowski zona anna

Artykuły na temat: marek lewandowski zona anna
 • Anna Lewandowska przejęła się zarzutami? "Była zdruzgotana"

  Stanowią kochającą się parę, która zawsze może na siebie liczyć. Ania (29 l.) bardzo dba o Roberta (29 l.). A on wspiera żonę, która ostatnio ma zawodowe kłopoty. Głośno było o wpisie internautki, która twierdziła, że w batonach od Lewandowskiej znalazła robaka. Jeden z tygodników ujawnia, że żona piłkarza „była zdruzgotana”.

 • "Na Wspólnej": Życiowy błąd

  Czy Gosia popełni życiowy błąd wychodząc za Piotra?

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • Barbara Kurdej-Szatan jedną z "najcenniejszych polskich gwiazd". Anna Lewandowska daleko w tyle

  Mogłoby się wydawać, że Anna Lewandowska (29 l.) jest najbardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców. Trenerka ma powody, aby tak przypuszczać, bowiem przecież chętnie angażowana jest przy różnych kampaniach. Jednak, ku wielkiemu zaskoczeniu niektórych, to nie żona Roberta znalazła się na wysokim miejscu w rankingu Najcenniejszych Polskich Gwiazd!

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Anna i Robert Lewandowscy: Jak pracują na swój sukces?

  Wydaje się, że Robert (27 l.) i Anna (27 l.) Lewandowscy mają wspaniałe życie. Wyglądają na szczęśliwych i bardzo w sobie zakochanych, a dodatkowo ich kariery zawodowe dopiero nabierają rozpędu. W jaki sposób pracują na swój sukces?

 • To zaskakujące, co robi Robert Lewandowski po powrocie do domu!

  Robert Lewandowski (29 l.) jest jednym z ulubionych sportowców Polaków. Niektórzy określają go nawet mianem sportowej maszyny. Jednak to, co robi po wygranych meczach, może zaskakiwać.

 • Hana w ciąży z Piotrem!

  Hana (Kamilla Baar) niespodziewanie dowie się, że jest w ciąży z Piotrem (Marek Bukowski)! James (Jake Michaels) postanowi ją odzyskać, a Magda (Anna Dereszowska) poprosi o zniknięcie...

 • Kłamca

  ...odkrywają, że Ewa ma w ciele nietypowe torbiele, które mogą wpływać na jej zachowanie. Serial obyczajowy, 47 min, Polska, 2015 Reżyseria: Grzegorz Lewandowski Scenariusz: Andrzej Dziurawiec Aktorzy: Mateusz Damięcki (Krzysztof), Julia Wyszyńska (Klaudia), Anna Karczmarczyk (Ola), Julia Kamińska (Zuza), Marcin Rogacewicz (Przemek), Bartosz Porczyk (dr Dębski), Maria Góralczyk (Beata, pielęgniarka...

Wideo na temat: marek lewandowski zona anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.