• Informacje na temat:

  marek marcinkowski

Artykuły na temat: marek marcinkowski
 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Wkrótce startuje TOFFI

  W piątek, 5 grudnia, w toruńskim Domu Muz, rozpocznie się Festiwal Filmowy TOFFI (Toruński Offowy Festiwal Filmowy). W ramach przeglądu zaplanowano ponad 40 godzin projekcji filmowych, prezentację kilkudziesięciu filmów niezależnych. Poza seansami odbędą się warsztaty filmowe prodziekana łódzkiej "Filmówki" Jerzego Matuli, wystawy i performance. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Figura.

 • Złote Anioły Tofifest czekają

  Ponad 100 filmów w kilkunastu pasmach i czterech konkursach. Nagrody specjalne dla Kazimierza Kutza, Małgorzaty Szumowskiej i Magdaleny Berus. Unikatowe przeglądy kina Kolumbii, Syrii i Rumunii. To tylko niektóre z atrakcji w programie 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który ogłoszono podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

 • Kutz gościem specjalnym JSF

  Kazimierz Kutz będzie w sobotę, 20 marca, gościem specjalnym 6. Jazzowych Spotkań Filmowych. Jest to cykl imprez, który trwa od grudnia w warszawskim kinie Kadr. Koncertom jazzowym towarzyszą projekcje filmów.