• Informacje na temat:

  marek molak tata

Artykuły na temat: marek molak tata
 • "Barwy szczęścia": Marek Molak ma drugiego syna!

  Marek Molak, czyli Hubert Pyrka z „Barw szczęścia”, po raz drugi został tatą! W sobotę – 10 sierpnia – na świat przyszedł synek aktora i pochodzącej z Ukrainy artystki, Dany Malysh. Chłopczyk dostał imię po swym tacie...

 • "Barwy szczęścia": Hubert namówi Klarę na drugie dziecko?

  Wkrótce po wyjściu ze szpitala Hubert (Marek Molak) wyzna Klarze (Olga Jankowska), że bardzo chciałby mieć drugie dziecko. - Jesteśmy młodzi, a Marysia powinna mieć rodzeństwo - stwierdzi.

 • Zaczynam nowy rozdział

  ...​Hubert, bohater Marka Molaka z serialu "Barwy szczęścia", ma dość skomplikowane życie uczuciowe. On przeciwnie - właśnie szykuje się do ślubu i wspólnie z ukochaną oczekuje narodzin dziecka. - Te święta będą dla mnie wyjątkowe - przyznaje.

 • "Barwy szczęścia" świętują 10. sezon!

  ...rosną i sprawia mi to frajdę jak mamie. Marek Molak, gdy zaczynał pracę na planie "Barw szczęścia", był kilkunastoletnim chłopcem z trudną sytuacją życiową, a teraz jest ojcem i mężem. To wszystko dzieje się na naszych oczach - mówi Ilona Łepkowska. Co na to Marek Molak? Młody aktor przyznaje, że grany przez niego bohater - Hubert Pyrka - przez lata stał się nieodłączną częścią jego życia...

 • "Barwy szczęścia": Olga Jankowska jest.. samoukiem!

  Co słychać u Klary z "Barw szczęścia"? - Wszystko w porządku. Jej związek z Hubertem (Marek Molak - przyp. red.) przeżywa renesans, miłość znów kwitnie i zapowiada się, że tak będzie(...) nikomu nie służy. Ale śpiewałam od zawsze. Zainteresowania muzyczne masz ponoć po tacie... - Owszem, mój tata gra na gitarze, ma własny zespół, śpiewa, komponuje i jemu właśnie...

 • Świętowali okrągły jubileusz

  .... Jak zatrudnialiśmy Marka Molaka, naszego serialowego Huberta, był niesfornym dzieciakiem, a wkrótce sam zostanie tatą. Wszyscy zasłużyliśmy sobie na pyszny kawałek tortu z marcepana. Do pamiątkowego zdjęcia - obok producentów Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki - stanęli m.in. Iza Kuna, Marcin Perchuć, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Lidia Sadowa, Iza Zwierzyńska, Olga Jankowska, Marek...

 • Olga Jankowska: Gwiazda "Barw szczęścia" podbija "The Voice"

  W "Barwach szczęścia" gra już od pięciu lat, ale dopiero teraz, za sprawą jednej piosenki w "The Voice of Poland", zrobiło się o niej głośno. - Nadmierna popularność nikomu nie służy - mówi skromnie Olga Jankowska.

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

 • "Barwy szczęścia": Jubileusz

  Ekipa "Barw szczęścia" ma powód do dumy i radości. W Wilanowie nakręcono jubileuszowy, 1000. odcinek bijącego rekordy popularności serialu TVP 2. Widzowie zobaczą go jesienią br.

 • Zaczyna nowy rozdział

  Jego bohater, Hubert, ma dość skomplikowane życie uczuciowe. On przeciwnie - właśnie szykuje się do ślubu i wspólnie z ukochaną oczekuje narodzin dziecka. - Te święta będą dla mnie wyjątkowe - przyznaje.