• Informacje na temat:

  marek moskwa

Artykuły na temat: marek moskwa
 • "M jak miłość": Robert Moskwa nie ma czasu na nudę na planie!

  Producenci "M jak Miłość" uchylają rąbka tajemnicy i już wiadomo, że w kolejnym sezonie serialu Małgorzata Pieczyńska i Robert Moskwa będą mieli dużo więcej pracy. Ich wątek zostanie znacznie(...) się starać odbudować swoje wcześniejsze relacje i z czasem staną się jednymi z najważniejszych postaci w serialu. Robert Moskwa nie ukrywa, że cieszy go taki rozwój wydarzeń. - Generalnie przez całe...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "Na krawędzi": Dom pod Moskwą

  ...się kiedyś od dna. Teraz widzimy ją w dużo lepszej formie, bardziej otwartą na mężczyzn. No właśnie, mężczyźni Tamary, to temat zagadka... - Najważniejszy jest Tomek (Marek Bukowski), którego...

 • Andrzej Grabowski: 40-lecie pracy artystycznej

  Znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Andrzej Grabowski świętował w środę, 22 października, wieczorem 40-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczystość odbyła się na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego po zakończeniu spektaklu "Chory z urojenia" Moliera, w którym aktor gra od 12 lat.

 • "M jak miłość": Klątwa nad Mostowiakami!

  Marek (Kacper Kuszewski) rozpocznie walkę z czerniakiem, Barbara (Teresa Lipowska) będzie drżeć o zdrowie Lucjana (Witold Pyrkosz), a Maria (Małgorzata Pieńkowska) dowie się, że Arturowi (Robert Moskwa) grozi śmierć!

 • Maja Hirsch: Mama jest Rosjanką, a tata Polakiem

  Silna, niezależna, a zarazem delikatna i wrażliwa. Jej bohaterka - Tamara z serialu "Na krawędzi" - skrywa także kilka tajemnic... To samo dotyczy aktorki. Mało kto wie, że Maja Hirsch również... śpiewa! A jakie są jej rodzinne korzenie?

 • Hanka i Marek rozstaną się!

  Rogowskiego (Robert Moskwa), by poprosić go o opiekę nad Hanką i dziećmi podczas jego nieobecności w domu. - Obawiam się, że doprowadziłem Hanię do depresji - wyzna szwagrowi skruszony Marek. - Wciąż jest smutna, a w nocy dręczą ją koszmary… Doktor Rogowski oczywiście zobowiąże się do opieki nad rodziną Marka. Czy Marek Mostowiak zasługuje na jeszcze jedną szansę od Hanki?

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • ​"M jak miłość": W poszukiwaniu... osoby towarzyszącej

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) bardzo się ucieszy z zaproszenia na ślub Marysi (Małgorzata Rożniatowska) i Artura (Robert Moskwa). Mina zrzednie jej jednak, gdy przeczyta, że na uroczystości powinna zjawić się z osobą towarzyszącą. Postanowi za wszelką cenę znaleźć sobie partnera...

 • 15 października na Moskiewskim stadionie im. Strielcowa (Torpedo Moskwa) zostanie rozegrany mecz piłkarski między Reprezentacją Artystów Polskich (RAP) a drużyną rosyjskich gwiazd estrady STARCO. Spotkanie odbędzie się z okazji 15-lecia drużyny STARCO i będzie jednocześnie finałem akcji charytatywnej "Pod flagą dobra". Kapitanem polskiej drużyny jest aktor i reżyser Olaf Lubaszenko ( "Sztos

Zdjęcia na temat: marek moskwa