• Informacje na temat:

  marek myszor

Artykuły na temat: marek myszor
 • "Nie chcemy brzmieć po polsku"

  Delons to kolejny gitarowy zespół rodem z Mysłowic, ale jest to szczególny wykonawca. Główną postacią jest Marek Jałowiecki, prekursor miejscowej sceny indie rockowej. To w dużej mierze dzięki jego(...) debiutanckiego albumu "Wersji z napisami" Delons, grupę wspomógł Przemek Myszor. Z Markiem i Przemkiem z okazji wydania płyty zespołu rozmawiała Barbara Bardadyn. Muzycy opowiedzieli jej

 • "Nie robimy muzyki dla czternastolatków"

  . Artur Rojek, Jacek Kuderski i Przemek Myszor podzielili się z Konradem Sikorą swoimi wrażeniami z koncertów, obawami związanymi z albumem i planami na przyszłość.

 • 10. urodziny grupy Myslovitz

  Gromkie "100 lat" śpiewane przez rozentuzjazmowaną publiczność było najczęściej wykonywanym utworem podczas czwartkowego (1 września) koncertu z okazji 10-lecia zespołu Myslovitz, który odbył się na kąpielisku Słupna w rodzinnym mieście członków grupy Mysłowicach.

 • "Polska muzyka jest niedoceniona"

  Nieszczęsny udział w "popularnym telewizyjnym konkursie talentów" na stałe przypiął Tomkowi Makowieckiemu łatkę wykonawcy związanego z muzyką popową, choć sam wokalista chętnie zamieniłby rzesze nastoletnich wielbicielek na uznanie fanów muzyki alternatywnej. Temu służą artystyczne (współpraca z projektem Silver Rocket) czy towarzyskie (znajomość z członkami Cool Kids Of Death czy Myslovitz) działania "Makosa". Tym tropem podąża także wydana w październiku 2007 roku płyta "Ostatnie wspólne...

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".

 • Fryderyki dla Nosowskiej

  W poniedziałek, 7 kwietnia, w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyła się gala rozdania Fryderyków, najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Aż pięć statuetek trafiło do Katarzyny Nosowskiej, a trzy do grupy Hey za album "MTV Unplugged".