• Informacje na temat:

  marek n oczko

Artykuły na temat: marek n oczko
 • Polubiłem Marka

  Serialowy Marek chyba trochę przypomina Pana, bo też kocha życie na krawędzi. Jaki jest naprawdę ten Pański bohater? - Jest przede wszystkim bardzo zamożny, ale nie obnosi się z tym. Jest wrażliwy na problemy innych. To fajny facet, pozytywna postać. Polubiłem go. Ale żyje on w niezwykle skonfliktowanej rodzinie. - Są bogaci, ale kłopoty ich nie omijają. Matka nie do końca akceptuje Marka...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Anna i Robert Lewandowscy już mają prezent urodzinowy dla Klary! Wow!

  4 maja 2017 roku na świat przyszła pierwsza córka Anny (29 l.) i Roberta (29 l.) Lewandowskich. Nie ma co ukrywać, że Klara jest ich oczkiem w głowie, więc pierwsze urodziny dziewczynki będą bardzo wyjątkowe!

 • Berlinale 2015: Kto ma szansę na Złotego Niedźwiedzia?

  Ostatnie dni 65. edycji Berlinale upłynęły pod znakiem nieco lżejszego repertuaru. Niedługo po premierze "50 twarzy Greya" odbył się pokaz prezentowanego w sekcji konkursowej (lecz nieubiegającego się o nagrody) "Kopciuszka" Kennetha Branagha, bardzo dobrze przyjętej przez dziennikarzy adaptacji klasycznej baśni braci Grimm. Wieczorem odbędzie się gala, podczas której dowiemy się, kto otrzymał Złotego Niedźwiedzia.

 • "Na Wspólnej": 12 lat na planie - wywiad z Lucyną Malec

  ...czasu... Aż trudno uwierzyć, że Marek (Grzegorz Gzyl) mógł zostawić Danusię dla innej. - My też nad tym z Grzesiem ubolewamy. Zwłaszcza że był on moim serialowym mężem z najdłuższym stażem...

 • Marek Sierocki na szczycie!

  Czy w związku ze zbliżającymi się wakacjami wśród Polaków wzrosło zainteresowanie śródziemnomorskimi brzmieniami?

 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk to... etatowy prawnik

  Nieznoszący sprzeciwu Marek Kaszuba stanie na drodze do szczęścia swojego syna Marcina. Prywatnie Krzysztof Stelmaszyk ma znakomity kontakt z dziećmi: Janiną oraz Janem i Jonaszem, którzy zdobywają sportowe medale.

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • Maria Szabłowska wyszła za mąż za swojego szefa. Tworzą zgodną parę od lat

  ...programu. Chyba z nikim nie kłóciła się tak często, jak z nim! Z tego nie mogło wyniknąć nic dobrego. No, chyba że... małżeństwo. Tym nielubianym szefem był właśnie Marek Lipiński... - Była ambitna(...) w sobie. - Najwyraźniej najpierw musieliśmy się porządnie wykłócić, no i pewnie dzięki temu panuje teraz w naszym związku niemal stoicki spokój - śmieje się pan Marek. - Wszyscy mówią, że niedobrze jest...

 • Pociągają mnie postaci mroczne

  Jako Marek Mostowiak w "M jak miłość" nadal będzie w żałobie. Prywatnie Kacper Kuszewski żyje pełnią życia. - Teraz marzę, aby zagrać jakąś mroczną postać. Mam wygląd kulturalnego faceta, ale drzemią we mnie demony - mówi aktor.

Dyskusje na temat: marek n oczko