• Informacje na temat:

  marek niedźwiecki trójka

Artykuły na temat: marek niedźwiecki trójka
 • "Tomasz Beksiński - In Memoriam"

  2 lutego ukaże się wydawnictwo "Tomasz Beksiński - In Memoriam" z utworami, które lubił i grał w Programie 3 ten niezapomniany dziennikarz muzyczny i tłumacz.

 • Niedźwiecki odchodzi z "Trójki"!

  Popularny dziennikarz radio wy Marek Niedźwiecki po 25 latach żegna się z Programem 3 Polskiego Radia.

 • Weekend z The Rolling Stones w Trójce!

  W piątek, 21 czerwca, o godzinie 6:00, rozpoczął się w radio wej Trójce weekend z muzyką zespołu The Rolling Stones. Co godzina na antenie radiowej prezentowana będzie jedna kompozycja legendarnej brytyjskiej formacji, która w tym roku obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia i z tej okazji wyruszy w światową trasę koncertową.

 • Andrzej Turski patronem studia emisyjnego radiowej Trójki

  W poniedziałek, 27 stycznia, tuż po godz. 16, studiu emisyjnemu Programu 3 nadane zostanie imię zmarłego w grudniu 2013 roku dziennikarza, byłego redaktora naczelnego Programu 3 Polskiego Radia - Andrzeja Turskiego.

 • Andrzej Turski patronem studia w radiowej Trójce

  Studiu emisyjnemu w radiowej Trójce nadano w poniedziałek, 27 stycznia, imię jej byłego redaktora naczelnego Andrzeja Turskiego. Dziennikarz telewizyjny i radiowy zmarł 31 grudnia 2013 roku.

 • Kto otrzymał "Mateusza"?

  Katarzyna Nosowska i Tomasz Stańko zostali uhonorowani w poniedziałek (17 grudnia) nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego - "Mateuszami" - przyznawanymi przez radiową Trójkę.

 • Zdobywcy Pewnych Oskarów na indeksie

  Zespół Zdobywcy Pewnych Oskarów utrzymuje, że jest bojkotowany przez radio wą Trójkę. Grupa nazywa całą sytuację skandalem, rozważa rezygnację z udziału w eliminacjach do festiwalu Eurowizji, a nawet rozwiązanie zespołu. Muzycy wystosowali także list otwarty do Prezesa Polskiego Radia.

 • Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.

 • "Romansik na boku"

  Utwór "Młynek kawowy" pod koniec 2004 roku, bez niemal żadnej promocji, nieoczekiwanie zdobył sporą popularność, krążąc po internecie. Na skutek presji słuchaczy trafił też na listę przebojów radiowej "Trójki". Przez długi czas nie było wiadomo, kto jest autorem tego nagrania. Wreszcie wyjaśniło się, że twórcą "Młynka" jest Janusz Grzywacz, lider słynnego jazzowego Laboratorium, a także ceniony twórca muzyki teatralnej, filmowej i telewizyjnej. Rok później, w połowie grudnia 2005 roku, ukazał...

 • Agnes Obel w Warszawie. Nasza Agnieszka (relacja z koncertu)

  Debiut Agnes Obel w jej rodzinnej Danii zyskał status pięciokrotnej platyny. Świetnie sprzedawał się też w Belgii, Francji i Holandii. Drugą płytą wokalistka próbuje zainteresować także Polaków.