• Informacje na temat:

  marek opania

Artykuły na temat: marek opania
 • "Prawo Agaty": Marek Dębski odchodzi! Przez Huberta!

  Szok! Marek (Leszek Lichota) porzuci kancelarię, którą stworzył z razem Agatą (Agnieszka Dygant) i Dorotą (Daria Widawska). Mało tego: połączy siły z Czerską (Anna Dereszowska)!

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Prawo Agaty": Agata i Marek zostaną rodzicami!

  ...było nasze założenie, gdy zaczynaliśmy pisać pierwsze odcinki “Prawa Agaty" - mówi producent Bogumił Lipski. - Relacja na linii Agata-Marek konsumuje się dosyć powoli  i trudno dziś powiedzieć, czy(...) (Marian Opania) do tej pory starał się bez najmniejszych zastrzeżeń akceptować wszystkie życiowe decyzje i wybory swojej córki. Oczami wyobraźni od początku widział w Marku Dębskim wsparcie dla Agaty...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • "Prawo Agaty": Szok! Agata w szpitalu, a Marek w łóżku z Ewą!

  ...z wizytą do ojca (Marian Opania) do Bydgoszczy. I tam niespodziewanie trafi do szpitala... Marek dowie się o tym, od Andrzeja, który wścieknie się i zadzwoni do niego z poradą, żeby w końcu zachował się, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, bo przecież w końcu tu chodzi także o jego dziecko... Zszokowany Dębski natychmiast uda się do szpitala. Agata będzie zła na ojca... Czy Agata i Marek...

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Kogo wybierze Marek?

  Fani Agaty (Agnieszka Dygant) wstrzymali oddech, gdy Marek (Leszek Lichota) wyjechał z nią do rodzinnej Bydgoszczy. Wspólnie próbowali wyciągnąć jej ojca Andrzeja (Marian Opania) z poważnych(...), więc sam wszystko zakończy! Kolejna okazja na zbliżenie się Dębskiego do Agaty nadarzy się błyskawicznie. Blisko, coraz bliżej Okaże się bowiem, że ojciec prawniczki przejdzie zawał. Marek...

 • Marek Kondrat jako nauczyciel

  Marek Kondrat zagrał jedną z ról w filmie Janusza Majewskiego "Mała matura 1947", który uhonorowano Nagrodą Specjalną Jury na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

 • Choroba ojca zbliży Agatę i Marka?

  Ojciec Agaty (Agnieszka Dygant) - Andrzej (Marian Opania) - doznaje zawału serca. Zmartwiona córka wyrusza w rodzinne strony, by czuwać przy jego łóżku. Wraz z nią do Bydgoszczy jedzie Marek (Leszek Lichota). Czy rodzinna tragedia zbliży parę prawników? Uwaga, spoilery!

 • Marek Kondrat powraca. Premiera w kwietniu

  Ciepła i pełna humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski - "Mała matura 1947" - w kinach już w kwietniu. W filmie występuje m.in. dawno nie widziany na dużym ekranie Marek Kondrat.

Wideo na temat: marek opania
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

Dyskusje na temat: marek opania