• Informacje na temat:

  marek piekarczyk rodzina

Artykuły na temat: marek piekarczyk rodzina
 • Marek Piekarczyk apeluje do syna: Odezwij się do mnie!

  W nowym roku Marek Piekarczyk (63 l.) ma wielkie marzenie. Chciałby nawiązać kontakt z synem, którego nie widział od lat i zobaczyć po raz pierwszy swoją wnuczkę. Czy pragnienie muzyka o scaleniu rodziny ma szansę się spełnić?​

 • Poznaj Marka Piekarczyka i wygraj udział w minikoncercie

  10 osób może wygrać udział ekskluzywnym minikoncercie Marka Piekarczyka. Konkurs związany jest z promocją autobiograficznej książki "Zwierzenia kontestatora".

 • Marek Piekarczyk: Stracił dziecko, żona go zostawiła, ale się nie poddał

  Ojciec chciał, żeby syn został oficerem, a on nie zdał na studia i wymigał się od wojska. Długo byli skłóceni. Ale gdy doznał udaru, to Marek karmił go, mył i golił... Złe stosunki z ojcem to jednak nie najgorsze, co go spotkało...

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

 • Marek Piekarczyk o dziwnym zachowaniu Górniak: Zbeształa mnie!

  Marek Piekarczyk (63 l.) w swojej autobiograficznej książce wspomina współpracę z diwą na planie show TVP!

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Marta Manowska: Szczęście się oddala

  ...sześćdziesiątce, oceniać będą ponoć sama Maryla Rodowicz (73 l.), a także zasiadający już wcześniej w obrotowych fotelach Andrzej Piaseczny (48 l.) i Marek Piekarczyk (67 l.). - Marta jest naturalną(...) często podkreślała, że jako singielka czuje się szczęśliwa i że nie stara się znaleźć męża na siłę. Jednocześnie zastrzegała, że rodzina była, jest i będzie dla niej bardzo ważna. Taką hierarchię...

 • Dążąc do ideału, traci się oryginalność

  Marek Piekarczyk przekonuje, że warto i na scenie, i w życiu być po prostu sobą. - Najprostszą drogą do szczęścia jest prawda i autentyczność - mówi artysta.

 • Odnalezione piosenki w hołdzie Bogdanowi Łyszkiewiczowi

  Prawdopodobnie we wrześniu ukaże się płyta "Odnalezione piosenki" zawierająca nieznane utwory Bogdana Łyszkiewicza, zmarłego 11 lat temu lidera grupy Chłopcy z Placu Broni.

 • Bogdan Łyszkiewicz: Wolność kocham i rozumiem

  7 listopada ukaże się książkowa biografia Bogusia Łyszkiewicza "Wolność kocham i rozumiem". To część projektu "Odnalezione piosenki" przypominającego twórczość nieżyjącego lidera grupy Chłopcy z Placu Broni.