• Informacje na temat:

  marek piotrowski

Artykuły na temat: marek piotrowski
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Idzie pokolenie, które nienawidzi celebrytów. Zrobią holokaust!

  Karolina Korwin-Piotrowska, słynąca z ciętego języka i ostrej krytyki polskiego show-biznesu, uważa, że w Polsce nadchodzi pokolenie, które nienawidzi i nie szanuje show-biznesu.

 • Wstań i walcz!

  "Wojownik" to najnowszy film dokumentalny produkcji HBO Polska w reżyserii Jacka Bławuta o Marku Piotrowskim, dziewięciokrotnym Mistrzu Świata w kick-boxingu. Dokument został entuzjastycznie przyjęty i wyróżniony na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Premiera filmu w HBO odbędzie się w sobotę, 23 czerwca o godz. 22:00 w paśmie Bez cenzury.

 • M jak miłość

  Justyna odzyskuje po napadzie przytomność i wyznaje Natalii, że zaatakował ją syn sąsiadki, Mariusz Piotrowski. Lokalna policja od razu urządza na bandytę...

 • W czwartek, 7 czerwca, późnym popołudniem, rozpoczął się organizowany po raz pierwszy w ramach festiwalu w Opolu, koncert "Polski Hip-Hop", którego pomysłodawcą jest Hirek Wrona, znany prezenter telewizyjny i od wielu lat fan hip hopu. Wśród wykonawców, którzy pojawili się na opolskim placu Wolności, są m.in. grupy Wzgórze YAPA 3, Kaliber 44, Paktofonika i Stare Miasto.

 • Jak powstawał serial o poruczniku Borewiczu?

  Na rynku księgarskim ukazała się książka "07 zgłasza się. Opowieść o serialu" Piotra K. Piotrowskiego. To prawdziwa gratka dla niemałego grona miłośników przygód porucznika Borewicza (Bronisław Cieślak).

 • Jak powstał serial o poruczniku Borewiczu?

  Na rynku księgarskim ukazała się książka "07 zgłasza się. Opowieść o serialu" Piotra K. Piotrowskiego. To prawdziwa gratka dla niemałego grona miłośników przygód porucznika Borewicza (Bronisław Cieślak).

 • M jak miłość

  Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem...

 • "To jest bezpośredni przekaz"

  Zespół Sistars istnieje od 2001 roku i stał się największym objawieniem rodzimej sceny muzycznej ostatnich miesięcy. Tworzą go dwie siostry: Natalia (N'talia) i Paulina (Lil'Sista) Przybysz oraz czterech muzyków: Bartek Królik, Marek Piotrowski, Marcin 'U1' Ułanowski i Przemek Maciołek. Od początku grają muzykę spod znaku r'n'b, z elementami neo-soulu, jazzu i hip hopu - muzykę, jakiej

 • Bogusław Linda: Wywiad bez względu na okoliczności!

  W swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu", Karolina Korwin Piotrowska wspomina niezwykłe okoliczności jej wywiadu z Bogusławem Lindą, czyli inspektorem Markiem Kaszowskim z "Paradoksu", do którego doszło przed laty na festiwalu w Gdyni.

 • Sistars: Więcej męskiej energii

  Grupa Sistars zrobiła sobie przerwę w działalności. Nie oznacza to jednak, że muzycy formacji próżnują. W rozmowie z portalem INTERIA.PL basista grupy Bartek Królik opowiedział o płycie, nad którą obecnie pracuje z Markiem Piotrowskim, klawiszowcem Sistars.

Zdjęcia na temat: marek piotrowski
Wideo na temat: marek piotrowski
 • "M jak miłość":Odcinek 1298.

  Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem w środku. Prezent policjanta trafia jednak najpierw w ręce Staszka, a później do Kisielowej. Tymczasem do Grabiny wraca dawny kolega Justyny i Franka, Mariusz Piotrowski, który wyszedł właśnie z poprawczaka. Górska chce chłopakowi pomóc, ale