• Informacje na temat:

  marek piotrowski 2011

Artykuły na temat: marek piotrowski 2011
 • Benefis Daniela Olbrychskiego

  Choć żadna data z zawodowego życia Daniela Olbrychskiego nie potwierdza, że zaczynał pracę artystyczną dokładnie 50 lat temu, to jednak właśnie 2011 rok aktor wybrał na świętowanie swojego jubileuszu(...)", Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", Stefan Friedmann, czyli Bednarski z kultowego serialu "Na kłopoty... Bednarski", Michał Żebrowski, czyli doktor Falkowicz z "Na dobre...

 • Opole 2011: Znamy debiutantów!

  Telewizja Polska ujawniła czterech wykonawców, którzy na tegorocznym opolskim festiwalu będą rywalizować w konkursie SuperDebiuty.

 • Astropunk od Blendersów

  Na początku 2011 roku ma się pojawić zapowiadana już przez nas nowa płyta grupy Blenders. Do sieci trafił nowy utwór zatytułowany "Astropunk".

 • Powrót Sistars!

  Po ponad 11 latach od powstania i 6 latach od zawieszenia działalności zespół Sistars wraca do działalności koncertowej oraz studyjnej.

 • Agnieszka Chylińska: "Modern Rocking" nie był popowy

  Jurorka "Mam talent" Agnieszka Chylińska przymierza się do powrotu do studia nagrań.

 • Sistars lądują na ziemi

  Po ponad 11 latach od powstania i sześciu latach od zawieszenia działalności zespół Sistars zaprezentował nowy utwór.

 • Edyta Herbuś w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Herbuś rozważa możliwość powrotu na parkiet "Tańca z gwiazdami". Podobno producenci 14. edycji show złożyli jej ofertę zatańczenia w parze w jednym z uczestników programu.

 • "Must Be The Music": Tylko najlepsi

  Przed pierwszym półfinałem na żywo programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" prezentujemy dziesiątkę najlepszych - naszym zdaniem - uczestników trzeciej edycji show.

Wideo na temat: marek piotrowski 2011
 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...