• Informacje na temat:

  marek probosz

Artykuły na temat: marek probosz
 • ...nie trzymała. Pochłonęła ją kariera, sypiące się jak z rękawa kolejne angaże do filmów i miłość. Kolega z filmówki, Marek Probosz zakochał się w niej na zabój i szybko się oświadczył. Kiedy jej(...). Marek nie chce komentować plotek na temat tego związku, twierdząc, że był czysto zawodowy. W Hollywood Grodecki pisał scenariusze swoich filmów z myślą o... Marku Proboszu". Po latach, kiedy Ilona...

 • Miłosny trójkąt w "Klanie"

  Pojawienie się na planie "Klanu" profesora Cezarego Smosarskiego (Marek Probosz) od początku wzbudzało ogromne emocje. Przystojny naukowiec, światowej sławy specjalista w dziedzinie genetyki od razu zwrócił uwagę Oli Lubicz (Kaja Paschalska).

 • Adam Probosz (47 l.) zagrał w "Akademii Pana Kleksa" i ponad trzydziestu innych produkcjach. Po tym, jak urodziła mu się córka, rzucił karierę aktorską.

 • "M jak Miłość": Wątek homoseksualny

  Już wkrótce do serialu "M jak Miłość" powróci Marek Probosz. Aktor gra w filmie homoseksualistę Grzegorza, znajomego Michała Łagody z USA, byłego męża Małgosi Mostowiak. Tym razem mężczyzna znowu stanie na drodze bohaterki, w którą wciela się Joanna Kroniewska.

 • Mariola Bojarska-Ferenc - trenerka fitness Urszula Dębska - aktorka z serialu "Pierwsza miłość" Ewa Błachnio - artystka kabaretowa, była członkini Kabaretu Limo Olga Kalicka - aktorka znana z serialu "rodzinka.pl" Karolina Gorczyca - aktorka z serialu "Czas honoru" Adam Zdrójkowski - aktor z "rodzinki.pl" Marek Probosz - aktor (na razie wyraził chęć wzięcia udziału...

 • Marek Probosz, znany jako Grzegorz z serial u "M jak Miłość" już niedługo da nam się poznać jako scenarzysta i reżyser. Aktor szykuje się do zrobienia filmu o gejach.

 • Manewry miłosne

  Montecki), Paulina Śmigielska (Dżesika), Tadeusz Chudecki (Paweł/Gaweł Nowopolski), Marek Probosz (Alex Montecki), Marek Frąckowiak (Kapulheim), Ewa Mosakowska (Julia)(...), 2017 Reżyseria: Marek Śledziewski Scenariusz: Marek Śledziewski, Marcin Wolski Zdjęcia: Wojciech Suleżyński Aktorzy: Ewa Szykulska (Wiktoria), Marek Bukowski (Andrzej Montecki), Anna Samusionek...

 • Romansuje z profesorem?

  Czy w "Klanie" szykuje się romans profesora z dużo młodszą studentką? Olka Lubicz, jak dotąd nie miała szczęścia do mężczyzn, ale już wkrótce może się to zmienić.

 • "Pod wspólnym niebem": Ruszyły zdjęcia

  ...jest dziełem Williama Shakespeare’a "Romeo i Julia". W serialu wystąpią m.in.: Paulina Śmigielska, Przemysław Furdak, Marek Bukowski, Anna Samusionek, Piotr Szwedes, Ewa Szykulska, Marek Frąckowiak, Marek Probosz, Ewa Mosakowska, Sebastian Konrad i Tadeusz Chudecki. Autorem scenariusza jest Marek Śledziewski, serial jest samodzielnie realizowany przez Agencję Filmową TVP, a jego...

 • Hucznie obchodziła swoje 44. urodziny Katarzyna Figura ( "Ubu Król" , "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ). W środę, 22 marca, do restauracji, której jest współwłaścicielką, aktorka zaprosiła swoich przyjaciół i znajomych. "Od momentu dzieciństwa nigdy nie obchodziłam urodzin, ale postanowiłam zażartować odwołując się do Dziadów Mickiewicza" - powiedziała solenizantka.

Zdjęcia na temat: marek probosz
Wideo na temat: marek probosz
 • Marek Probosz chce do "Tańca z gwiazdami"

  Marek Probosz zapowiada, że przyjąłby ponowną propozycję wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jego zdaniem udział w tanecznym show to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Twierdzi, że od dziecka kocha taniec, występował nawet w regionalnym zespole tanecznym.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...