• Informacje na temat:

  marek richter

Artykuły na temat: marek richter
 • Poznajcie nowego adoratora Grażynki!

  W życiu Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czyli wdowy po Ryśku Lubiczu (Piotr Cyrwus), pojawi się nowy mężczyzna. Taksówkarz Mirek (Marek Richter) będzie nią oczarowany od pierwszego spotkania. Poznaj szczegóły!

 • Znajdą swoje szczęście?

  Lubiczowie, Chojniccy, a także ich przyjaciele przeżywają nie tylko radości. Kłopoty, a nawet tragedie ich nie omijają. Co czeka bohaterów "Klanu" w niedalekiej przyszłości?

 • Grażynka idzie na randkę!

  Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) trzy miesiące po śmierci męża Ryszarda (Piotr Cyrwus) pójdzie na pierwszą randkę z taksówkarzem Mirkiem (Marek Richter). Sprawdź szczegóły!

 • "Wróżby kumaka": Pierwszy klaps

  We wtorek, 28 września, w Gdańsku rozpoczną się zdjęcia do filmu "Wróżby Kumaka" w reżyserii Roberta Glińskiego ( "Cześć Tereska" ). Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Guentera Grassa, opowiadającej o miłości polskiej konserwatorki zabytków i niemieckiego profesora uniwersytetu.

 • Korona królów

  ..., Rafał Paradowski, Tomasz Wójcik Muzyka: Marcin Przybyłowicz Aktorzy: Andrzej Hausner, Agata Bykowska, Hubert Podgórski, Tomasz Miechowski, Zbigniew Waleryś, Grzegorz Wons, Katarzyna Czapla, Marek Richter, Kamil Siegmund, Wojciech Żołądkowicz, Dorota Chotecka, Anna Terpiłowska, Miłosz Kwiecień, Michalina Sosna...

 • "Wróżby kumaka": Światowa premiera

  Uroczysta premiera najnowszego filmu Roberta Glińskiego "Wróżby kumaka" odbędzie się 11 września w kinie Neptun w Gdańsku. Film został zrealizowany na podstawie powieści Güntera Grassa, a główne role zagrali w nim Krystyna Janda ( "Weiser" ) i Matthias Habich ( "Nigdzie w Afryce" ).

 • "Ślad": Czy ktoś podrzucił narzędzie zbrodni? Córka pragnie pomścić śmierć ojca

  ...miał motyw? Gościnnie w odcinku wystąpią: Rafał Kronenberger, Klaudia Golon, Marek Richter, Paweł Niczewski, Tomasz Mechowicki, Michał Kościuk, Marek Łyczkowski, Łukasz Charytoniuk i Beata Racz...

 • "Wróżby kumaka": Aktualny temat

  Pisarz Paweł Huelle, który jest jednym z autorów scenariusza do filmu "Wróżby kumaka" na podstawie powieści Guentera Grassa, uważa, że jego twórcy dostali "prezent od losu", mając możliwość tworzenia obrazu o trudnych relacjach między Polakami i Niemcami w okresie obecnych napięć między oboma krajami.

 • "Na Wspólnej": Nareszcie! Zemsta na Darku!

  .... Przypomni przyjaciółce ich dawnego klienta - Korzeniowskiego (Marek Richter), który ma wobec nich dług wdzięczności. Kliknij i weź udział w konkursie! Tajemniczym tonem doda, że chyba potrzebna mu...

 • Caliban jak kamień

  "Nowe utwory uderzą w was jak kamień!" - swój siódmy album zapowiadają niemieccy metalcore'owcy z Caliban.

Zdjęcia na temat: marek richter