• Informacje na temat:

  marek sieciowych

Artykuły na temat: marek sieciowych
 • Emma Watson projektuje ekologiczne ubrania

  ...się coraz bardziej świadomi kwestii humanitarnych i ekologicznych związanych z produkowaniem ubrań marek sieciowych, czyli fast fashion i chcą dokonywać etycznych wyborów przy kupowaniu odzieży, ale...

 • Emma Watson projektuje

  Watson. "Mam wrażenie, ze młodzi ludzie w moim wieku stają się coraz bardziej świadomi kwestii humanitarnych i ekologicznych związanych z produkowaniem ubrań marek sieciowych, czyli fast fashion i chcą...

 • ViKa powraca po tragedii (teledysk "Mówić za siebie")

  Napisaną przez Marka Kościkiewicza piosenką "Mówić za siebie" przypomina o sobie ViKa - Wiktoria Katajew znana m.in. z "Mam talent", współpracy z Ich Troje, Robertem Chojnackim, Kayah i Kasią Rodowicz.

 • Obama inspiruje Oprah Winfrey

  Oprah Winfrey dobrze zainwestowała swoje pieniądze, a wszystko dzięki pierwszej damie USA.

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Kostiumy z szansą na Oscara?

  Stworzenie kostiumów do filmu "Czarny łabędź"", w którym Natalie Portman wciela się w rolę baletnicy, wydaje się naturalnym krokiem na ścieżce kariery siostrzanego duetu projektanckiego - Rodarte.

 • "Epizod III": Pierwszy klaps

  Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek, 30 czerwca, w studiach 20th Century Fox w Sydney rozpoczynają się główne zdjęcia do kolejnej odsłony gwiezdnej sagi George'a Lucasa. Do pracy przy widowisku o budżecie w wysokości 173 milionów dolarów zatrudniono niemal tysiąc osób ekipy technicznej, około 60 australijskich aktorów i 300 statystów. Premiera kontynuacji filmu "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" przewidziana jest na 2005 rok.

 • Zapracowany Guillermo del Toro

  Meksykański reżyser Guillermo del Toro ( "Mutant" , "Blade - Wieczny łowca II" ) nie narzeka na brak pracy ani planów na przyszłość. Twórca kończy właśnie realizację opartego na słynnym komiksie Mike'a Mignoli widowiska "Hellboy" , a jego następne projekty tworzą już pokaźną gromadkę. Oczywiście większość z nich stanowią horrory.

 • Piosenki jak wirusy. Kto tym steruje?

  Internetem wstrząsają kolejne epidemie. Wirusy mają tak groźnie brzmiące nazwy, jak "Gotye", "Lana del Rey" czy "Michel Teló". Ratunku przed nimi nie ma. Co gorsza, nie da się przewidzieć, gdzie i kiedy wykluje się kolejny.

 • Berlinale: Królowie nocy

  Stopień zainteresowania festiwalem w Berlinie i ilość jego uczestników owocują nie tylko światową renomą, którą przez lata zyskało Berlinale, ale i brakiem jednego, konkretnego klubu festiwalowego. Miejsca, w których można spotkać się wieczorem, zmieniają się z dnia na dzień.