• Informacje na temat:

  marek siudym złotopolscy

Artykuły na temat: marek siudym złotopolscy
 • Marek Siudym: Wychodziłem z jedną walizką

  Życie uczuciowe Marka Siudyma (69 l.) można określić jako dość skomplikowane. Co sam aktor ma do powiedzenia na ten temat?

 • "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  Decyzją widzów, z programu "Jak oni śpiewają?" odpadł poseł Biernacki ze "Złotopolskich", czyli aktor Marek Siudym. W następnym odcinku może pożegnać się z programem inny aktor z tego serial u, Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski) lub Edyta Herbuś (Ula z "Na wspólnej").

 • Marek Siudym rozwiódł się w tajemnicy

  Marek Siudym (64 l.), aktor znany m.in. z serialu "Złotopolscy", po piętnastu latach małżeństwa rozwiódł się z młodszą o dwadzieścia lat od siebie żoną Joanną.

 • "Złotopolscy": Rodzinne waśnie

  Kiedy w grę wchodzi majątek, kończą się rodzinne sentymenty. Kto przechytrzy i pokona rywali w Złotopolicach?

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  Gilewskiego (Leon Niemczyk), senatora Władysława Biernackiego (Marek Siudym) i wiecznie rozplotkowaną Elżunię Kleczkowską (Małgorzata Rożniatowska). - Mamy wspaniałych aktorów, którzy są siłą napędową tego(...)"Złotopolscy" byli drugą po "Klanie" oryginalną polską sagą rodzinną - jednym z dwóch seriali, o realizacji których zdecydowali sami widzowie. Scenariusz zgłoszony został do ogłoszonego przez TVP...

 • Wielki jubileusz "Złotopolskich"

  Pierwszy odcinek popularnego serialu "Złotopolscy" można było obejrzeć na antenie TVP2 3 stycznia 1998 roku. Od tego czasu widzowie z zapartym tchem śledzą losy rodu Złotopolskich, zapoczątkowane przez Dionizego Złotopolskiego (Henryk Machalica) i jego siostrę bliźniaczkę Eleonorę Gabriel (Alina Janowska). Z okazji tysięcznego odcinka (emisja 21 grudnia) zorganizowano uroczystą fetę.

 • "Barwy szczęścia": Markowi Siudymowi stuknęła siedemdziesiątka!

  Marek Siudym, czyli Anatol Koszyk z „Barw szczęścia”, żartuje, że niespecjalnie czuje różnicę między sobą sprzed 40 lat i teraz, bo wciąż jest w znakomitej formie fizycznej... - Dopiero gdy patrzę w lustro i widzę jakiegoś łysiejącego gościa, jestem w szoku, że to ja – mówi. 24 października aktor kończy 70 lat!

 • Wybuchowa gwiazda Złotopolskich

  Marek Siudym jest aktorem już od 30 lat. Ma na koncie role w takich przebojach jak "Miś", "Prawo ojca" czy "Ubu Król". Najwiekszą popularność zyskał jednak dzięki roli w "Złotopolskim".

 • "Barwy szczęścia": Ze Złotopolic do “Barw szczęścia”!

  Znakomity aktor Marek Siudym, czyli niezapomniany poseł Władysław Biernacki z telenoweli “Złotopolscy”, dołączył do obsady “Barw szczęścia”. Zobaczymy go w roli Anatola, biologicznego ojca Bartka (Bartosz Gelner). To właśnie on sprawi, że Walerii (Ewa Ziętek) wróci pamięć sprzed zaginięcia...

 • Kto odpadnie z "Jak ONI Śpiewają"?

  Trwa walka o diamentowy mikrofon w programie "Jak ONI śpiewają". W najbliższym programie odpadnie Piotr Szwedes, czyli Gabryś Złotopolski lub Małgorzata Lewińska znana jako Pati z "Sąsiadów".

Dyskusje na temat: marek siudym złotopolscy
 • Re: "Barwy szczęścia": Markowi Siudymowi stuknęła siedemdziesiątka!

  Marek Siudym ??? Dla mnie to dobry i znany aktor filmowy, teatralny i kabaretowy. Jednak osobiście kojarzę Go najbardziej z rolą woźnicy węglarki w filmie "Miś" i postacią Władysława Biernackiego - ojca Marcysi - w serialu "Złotopolscy". Ale kiedyś czytałem wywiad z Jackiem Kurskim i dowiedziałem się z niego, że Marek Siudym był w czasach PRL autorem programu Sonda !!! Dla mnie to był szok