• Informacje na temat:

  marek stanowczo

Artykuły na temat: marek stanowczo
 • Przed uczestnikami "Rolnik szuka żony 3" trudne wybory. Wielu z nich ciągle waha się, komu powinni dać szansę. Także Marek Walczak (45 l.) bez ustanku zastanawia się, u boku której z pań mógłby spróbować budować szczęście. Wątpliwości nie ma jedna z jego kandydatek. Beata stanowczo oznajmiła, że jej zdaniem ona jest faworytką i ma nadzieję, że wybierze właśnie ją.

 • Dobre wieści dla fanów kibicujących wątkowi Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "Emce"! Impuls podpowie Chodakowskiemu, że powinien zawalczyć o ukochaną i nie dopuścić do jej ślubu z innym. Pojawi się więc pod kościołem i sprawi, że panna młoda porzuci ukochanego przed ołtarzem...

 • Kasia Tusk nie chce być twarzą majonezu! Powiedziała stanowcze "dość"!

  Katarzyna Tusk (29 l.) żyje ze zleceń reklamodawców. Dzięki nim i jej blogowi jest w stanie spokojnie się utrzymać. Niektórzy zarzucają jej, że podejmuje się realizacji każdej oferty. Jednak w rzeczywistości są pewne granice! Tuskówna ma dość oskarżeń i opowiada, jakie propozycje odrzuca.

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • ...z seriali telewizyjnych "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Miodowe lata". Prywatnie żyje w zgodzie ze sobą... Czytaj dalej na następnej stronie... Marek Barbasiewicz nie ukrywa, że jest(...), by ten fakt przekroczył granicę informacji - mówi stanowczo. Marka Barbasiewicza możemy obecnie oglądać w Teatrze Narodowym w "Aktorze" Cypriana Kamila Norwida, "Tartuffie" Moliera, "Księżniczce na...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Kinga Rusin kupiła sobie wejściówkę na imprezę Beyonce?! Jej partner zabrał głos!

  Kinga Rusin (48 l.) rozpętała medialną burzę po tym, jak opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z Adele i pochwaliła się opisem imprezy, na której razem się bawiły. Właśnie pojawiły się informację, że dziennikarka musiała sowicie zapłacić za wejście na przyjęcie. W tej sprawie głos zabrał jej partner, stając w obronie ukochanej i stanowczo wszystkiemu zaprzeczył.

 • Marek Kondrat jurorem w show

  Marek Kondrat wystąpi w show dla wynalazców! Aktor i biznesmen oceni pomysły najzdolniejszych.

 • "Na Wspólnej": Żale i pretensje

  Danuta (Lucyna Malec) przez przypadek zauważy, jak Marek (Grzegorz Gzyl) rozmawia na wideoczacie z Leną (Laura Breszka), łudząco podobną do Natalii (Laura Breszka). Wrócą wszystkie wspomnienia i zrobi się jej nieprzyjemnie, gdy Zimiński w pewnej chwili stwierdzi, że Szymek (Tadeusz Kawęcki) coraz bardziej przypomina swoją mamę. Po zakończeniu tej rozmowy Marek zapyta byłą żonę, czy mogłaby...

 • Kondrat u Skolimowskiego? "Nie przyjąłem żadnej propozycji"

  - Nie przyjąłem żadnej propozycji od nikogo - powiedział aktor. W ten sposób skomentował plotki o tym, że zagra w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego "11 minut" (u boku m.in. Rutgera Hauera i Andrzeja Chyry).

Dyskusje na temat: marek stanowczo