• Informacje na temat:

  marek strauss

Artykuły na temat: marek strauss
 • "Pogoda dla bogaczy": Szukając szczęścia

  ...serial zdobył 4 statuetki) i 4 Złote Globy. Peter Strauss, który wcielił się w postać Rudy’ego Jordache’a, szybko przekonał się na własnej skórze, jak popularna jest "Pogoda dla bogaczy". - Po emisji(...) głowy rodziny zdecydowano się zatrudnić Edwarda Asnera święcącego już od dwóch dekad aktorskie triumfy, o tyle wybierając odtwórców dwóch głównych postaci, szefowie ABC nieco ryzykowali. Peter Strauss...

 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  Sonnenfeld ("Faceci w czerni", "Gdzie pachną stokrotki"), Handler oraz Mark Hudis ("Czysta krew") występują: Neil Patrick Harris (Olaf), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Joan Cusack (Strauss...

 • Film o głośnej seksaferze nie wejdzie do kin

  Amerykański film "Welcome to New York" o głośnej seksaferze, w którą zamieszany był były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn, nie wejdzie na ekrany francuskich kin - zapowiadają producenci. Nadsekwańskie media sugerują, że zastraszyła ich była żona Strauss-Kahna - milionerka Anne Sinclair.

 • Serial "Rzym": Powstaje druga seria

  Drugi sezon produkowanego przez HBO serial u "Rzym" jest już w produkcji. Zdjęcia ponownie realizowane będą na terenie miasteczka filmowego Cinecitta Studios. Etap produkcji zakończy się w październiku, natomiast nowe odcinki serialu zostaną wyemitowane w 2007 roku.

 • Co gwiazdy robią w Sylwestra?

  Spędzić Sylwestra w górach, na balu czy może... nurkując w Egipcie? Gwiazdy komedii Ryszarda Zatorskiego "Dlaczego nie!" zdradzają swoje plany na ostatni dzień 2006 roku.

 • "To moja misja"

  Po 10 latach od wydania "WaterHells" Christof Niederwieser powrócił z nowym albumem "PhantasmaChronica", którego brzmieniowe bogactwo zniewala równie mocno, co symulująca najgłębsze pokłady wyobraźni podróż, jaką na nim przedstawia.