• Informacje na temat:

  marek szampana

Artykuły na temat: marek szampana
 • "M jak miłość": Od szampana… do reanimacji!

  ...wybuchnie złością. - Kim ty jesteś, jakie masz prawo, żeby o tym decydować?! Od początku tylko się wtrącasz, wtykasz wszędzie ten swój wścibski nos! Marek ostro dziewczynie przerwie: - Spokojnie... i nie...

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Szampan, miłość i obrączki!

  ..., my na tej naszej drodze już koleiny wyżłobiliśmy! A po chwili, Lucjan rzuci z energią: - Właściwie, to... czuję się jak nowożeniec! Marek, otwieraj szampana! I jak, zapowiada się ciekawie? Emisja(...) parsknie śmiechem: - Ja jadę! 53 lata trwa moje małżeństwo... I pilnie jest mi potrzebna rehabilitacja. Dużo, bardzo dużo maseczek i jeszcze więcej masaży! A następne podarunki przywiozą Marek z Ewą...

 • KFF: Szampan i wspomnienia

  Pokazem filmu "Dwa Rembrandty w ogrodzie" Jerzego Śladkowskiego rozpoczął się w poniedziałek, 31 maja, 50. Krakowski Festiwal Filmowy.

 • Szampan i randka ze Scarlett Johansson

  Dom aukcyjny Christies wystawi na licytację luksusowy zestaw: sześć butelek stuletniego szampana opakowanych w kosztowne skrzynie. Szczęśliwi zwycięzcy aukcji w ramach bonusu będą mogli zjeść lunch w towarzystwie Scarlett Johansson .

 • Szampan i randka ze Scarlett Johansson

  Dom aukcyjny Christies wystawi na licytację luksusowy zestaw: sześć butelek stuletniego szampana Moet & Chanson, opakowanych w kosztowne skrzynie. Szczęśliwi zwycięzcy aukcji w ramach bonusu będą mogli zjeść lunch w towarzystwie Scarlett Johansson.

 • Sopot Match Race - najbardziej widowiskowe regaty w kraju

  Jedne z najbardziej widowiskowych regat w kraju – Sopot Match Race – to dawka niezwykłych emocji dla miłośników prestiżowych sportów wodnych, którzy jak co roku mieli okazję podziwiać szybkie jachty i celebrować zwycięstwo przy kieliszku szampana.

 • Jay-Z zbojkotował szampana

  Raper Jay-Z usunął ze swego menu szampana marki "Cristal", napoju o kultowym statusie w hiphopowym środowisku. Wszystko to ze względu na "rasistowski" komentarz jednego z prezesów kompanii produkującej trunek.

 • Malanowski i Partnerzy

  ...w. Bronisław Cieślak(Bronek Malanowski), Marek Krupski(Marek), Anna Lucińska(Anna), Magdalena Rembacz(Magda), Tomasz Mandes(Tomek) Konrad Markocki jest...

 • Jay-Z, bokserzy i szampan

  Jak podała stacja telewizyjna ESPN, Jay-Z weźmie udział w produkcji serii zatytułowanej "Hit Men", która opowiadać będzie o początkujących bokserach ćwiczących w klubie pięściarskim należącym do byłego mistrza ringu.

Wideo na temat: marek szampana
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1568.

  Natalia jest zdruzgotana prośbą Oliwera, który, chcąc uniknąć więzienia za finansowe przekręty, namawia ukochaną do kłamstwa pod przysięgą. Na rozprawie sędzia upomina Zwoleńską, że za składanie fałszywych zeznań grozi kara pozbawienia wolności. Łukasz dostaje propozycję prowadzenia na stałe programu śniadaniowego. Tymczasem Kasia zaprasza Madejskiego na szampana i podczas spotkania z biznesmenem