• Informacje na temat:

  marek tam

Artykuły na temat: marek tam
 • "Klan": Marek Kossakowski ma własny... hostel

  Marek Kossakowski, czyli Daniel z "Klanu" i Krzepiński z "Barw szczęścia", mówi o sobie, że jest szczęściarzem, bo może spełniać swoje marzenia i realizować się na wielu płaszczyznach. Oprócz tego, że gra w serialach i filmach, zajmuje się coachingiem artystów i prowadzi własny... hostel.

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

 • "Barwy szczęścia": Marek Kossakowski obchodzi 34 urodziny

  Marek Kossakowski, czyli Daniel z "Klanu" i Krzepiński z "Barw szczęścia", 25 lipca obchodzi 34. urodziny.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • "Barwy szczęścia": Marek w depresji

  Fatalny stan psychiczny Marka sprawi, że mężczyzna nie będzie mógł wziąć udziału w ostatniej drodze żony Marysi (Iza Kuna). Na jej grób pójdzie dopiero po uroczystościach pogrzebowych... Sam by zresztą nie dał rady. Zaprowadzą go tam Nina (Aleksandra Popławska) wraz z Krystyną (Hanna Bieluszko), które załatwią mu przepustkę ze szpitala psychiatrycznego. Marek trafi tam po tym, jak w wyniku...

 • Marek Piekarczyk o "The Voice of Poland": Uczestnicy coraz mniej oryginalni

  "Spotykam coraz mniej wyjątkowych osobowości" - mówi o nowej edycji "The Voice of Poland" juror i wokalista TSA Marek Piekarczyk.

 • Marek Siudym: Los mu daje i odbiera...

  Gdy walił mu się świat, rozpadały kolejne małżeństwa albo przychodził zastój w pracy zawodowej, Marek Siudym (68 l.) jechał do stadniny i tam szukał wyciszenia. Kiedy było bardzo źle, aktor lubił też(...) świata – twierdził Marek. – To typ wojownika, od dwóch lat trenuje boks. Jest twardy, walczący, ale myślę, że wrażliwszy ode mnie. Ja dorastałem w innych, surowszych warunkach – skwitował. Jeszcze...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Marek Kondrat "rozpoczyna nowe życie"! Z dala od Polski!

  Tygodnik "Na Żywo" twierdzi, że Marek Kondrat (66 l.) planuje osiedlić się we Francji.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

Zdjęcia na temat: marek tam
Wideo na temat: marek tam
 • "Przyjaciółki": Na ratunek Zuzie!

  Zuza (Anita Sokołowska) budzi się sama. Jasiek (Marek Bukowski) zostawił wiadomość, że musi na jakiś czas wyjechać. Zaniepokojona Zuza dzwoni do jego salonu samochodowego. Dowiaduje się, że wziął urlop. Zuza obawia się, że Jasiek w jakiś sposób poznał prawdę, że nie jest ojcem Grzesia (Henryk Marek Kalita). Boi się też, że partner może mieć raka i ukrywa to przed nią. Patrycja (Joanna

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1432.

  Marek znajduje przywiezione po wypadku walizki Marii. Widząc rzeczy zmarłej żony, kompletnie się załamuje. Niepilnowany przez nikogo wychodzi z domu w piżamie i błąka się po okolicy. Krystyna i Nina(...) mu na prezent. Wojtek chce po pogrzebie mamy wrócić na stałe do Finlandii, ma tam dziewczynę i nowe życie. Hubert próbuje uzmysłowić bratu, że ponieważ jest niepełnoletni, nie będzie to takie proste

 • Mercedes chwali się zdjęciem z Kim Kardashian! "Została jeszcze Beyonce"

  Jessica Mercedes opowiedziała o swojej niedawnej wyprawie do Tulum w Meksyku. Mieszkała tam w hotelu z drewnianych bali i myła się wodą z kokosowych łupin. Prosto z tego raju poleciała do Dubaju(...) wpływową blogerką" i zarobiła dla różnych marek 64,8 miliona dolarów. (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: marek tam