• Informacje na temat:

  marek wąs

Artykuły na temat: marek wąs
 • "Barwy szczęścia": Oszukałem cię...

  Niechciana ciąża mojej siostry to żadne rozwiązanie, chcę urodzić własne dziecko! - oburzy się Magda (Honorata Witańska), gdy Sebastian (Marek Krupski) zaproponuje jej, by adoptowali maleństwo Natalii (Maria Dejmek).

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • Marek Citko: Bóg ocalił mego syna

  Będąc młodym chłopakiem, wpadł w poważne tarapaty - uzależnił się od hazardu. Jako junior Marek Citko (45 l.) walczył na boisku o kolejne gole, a przy automatach do gry trwonił pieniądze. W pewnym(...) człowiekiem, o silnie ukształtowanym kręgosłupie moralnym - wspominała. W tym roku świętować będą 20-lecie ślubu. Marek nie żałuje, że nie kontynuował kariery za granicą. - Dzięki temu, że nie...

 • Marek Bukowski niewinny. Ktoś podrzucił mu narkotyki!

  Marek Bukowski (45 l.) może odetchnąć z ulgą. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez niego 4 gramów marihuany.

 • "M jak miłość": Niepokoje Marka

  Mostowiakowa powie mężowi, że ma emocje pod kontrolą, ale Marek nie uwierzy w te zapewnienia.

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • "Barwy szczęścia": Sebastian pobije Marka i zwolni się z pracy!

  Sebastian (Marek Krupski) ostro pokłóci się z Markiem (Marcin Perchuć). Gdy Złoty nazwie Dominikę (Paulina Gałązka) słowem powszechnie uważanym za bardzo obraźliwe, Kowalski skoczy mu do gardła... Między mężczyznami dojdzie do bójki.

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "Barwy szczęścia": Aneta i Marek wrócą do siebie?

  ...urazić. Byłem zły, że mi nie ufasz, ale mogę o wszystkim zapomnieć - zapewni ją Marek. - Najpierw ja chcę ci coś powiedzieć - westchnie Aneta, po czym przyzna, że była wściekła, że wszystkie ich plany...

 • Czesław Mozil nienawidzi Polski? 500 tysięcy zł albo pozew!

  Nie ustają kontrowersje związane z teledyskiem "Nienawidzę cię Polsko" grupy Czesław Śpiewa. "Solidarność" postawiła wokaliście Czesławowi Mozilowi ultimatum!

Zdjęcia na temat: marek wąs
Wideo na temat: marek wąs
 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

 • Odcinek 1171. "M jak miłość": "Gdzieś czeka na ciebie dziecko..."

  ani Marek, ani Natalka nie rozumieją, dlaczego Barbara okłamała ich i wzięła pieniądze od matki Darka.

 • "Przyjaciółki": Tragedia w 12. sezonie

  Po wakacjach dowiemy się, że Jasiek (Marek Bukowski) wybaczył Zuzie (Anita Sokołowska) i razem stworzą szczęśliwą rodzinę. - Wszędzie cię znajdę - oznajmi Janek i oświadczy się wzruszonej Marczewskiej. Dobra passa nie opuści jej na polu zawodowym, gdzie zacznie odnosić sukcesy. Niestety, wkrótce jej życie zburzy wiadomość, że... ma raka! Przyjaciółki zjednoczą siły i będą wspierać chorą

Dyskusje na temat: marek wąs