• Informacje na temat:

  marek włodarczyk partnerka

Artykuły na temat: marek włodarczyk partnerka
 • W niemieckich mediach pojawiła się informacja o śmierci partnerki Marka Włodarczyka (61 l.), aktorki Karen Friesicke (53 l.). Wedle doniesień, kobieta popełniła samobójstwo.

 • Włodarczyk trafił do kryminału

  Ostatnio nie dostał w Polsce żadnej roli, więc postanowił poszukać pracy w Austrii. A ponieważ Marek Włodarczyk biegle mówi po niemiecku, to nie miał z tym najmniejszego kłopotu.

 • Marek Włodarczyk jest znów do wzięcia! Rozstał się z młodziutką partnerką!

  Nic nie zapowiadało, że związek Marka Włodarczyka (61 l.) i jego młodziutkiej partnerki zmierza ku końcowi. Jednak, jak donosi „Życie na gorąco”, tak się właśnie stało. Powody takiego stanu rzeczy zdradzają znajomi aktora.

 • Włodarczyk nie chce ślubu

  Jak się okazuje, serial owemu komisarzowi Zawadzie (Marek Włodarczyk, 54 l.) z "Kryminalnych" nie można zbytnio ufać.

 • Marek Włodarczyk nie może otrząsnąć się po stracie Karen. Wiadomo coraz więcej o jej śmierci

  Choć związek Marka Włodarczyka (61 l.) z Karen Friesicke (†53 l.) rozpadł się, wciąż byli sobie bliscy. Mieli przecież dzieci... Teraz aktor musi się zmierzyć z jej stratą. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące śmierci kobiety.

 • Zawada wypada z gry

  Komisarz Zawada może już skupić się na swojej pracy w serial u "BrzydUla". Wraz ze swoją partnerką, Kamilą Kajak odpadł z ostatniego programu "Taniec z gwiazdami".

 • Kolejna przyjaciółka Włodarczyka

  Po rozstaniu z wieloletnią partnerką, niemiecką aktorką Karen Friesicke, Marek Włodarczyk (56 l.) bryluje na salonach w towarzystwie pięknych kobiet. Po blondynce przyszła kolej na brunetkę...

 • Taniec z rekwizytami

  To był odcinek pełen rekwizytów. Choreografię niemal każdego tańca zdominował jakiś przedmiot, a to rewolwer, a to puzon. Był i szampan, i eleganckie fotele. Agata Kulesza wyskakiwała ze skrzyni, Alan Andersz czytał gazetę. Jednak dodatkowe "atrybuty" nie pomogły Samborowi Czarnocie, który odpadł z programu.

 • Marcin Mroczek wziął ślub

  .... Dostępu do pary młodej i weselników broniło czterech rosłych ochroniarzy. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście znanych twarzy. Prócz brata Rafała pojawił się m.in. Rafał Brzozowski, Marek Włodarczyk...

 • Dereszowska gra z chłopakiem

  "Byłam bardzo ciekawa tej współpracy, bo nigdy dotąd nie mieliśmy okazji stanąć razem na planie" - tak Anna Dereszowska opowiada o grze ze swym życiowym partnerem Piotrem Grabowskim.

Wideo na temat: marek włodarczyk partnerka
 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.