• Informacje na temat:

  marek włodarczyk z dziewczyna

Artykuły na temat: marek włodarczyk z dziewczyna
 • "Kryminalni": Marek Włodarczyk miał romans ze znaną aktorką

  ...​Marek Włodarczyk, czyli niezapomniany komisarz Zawada z "Kryminalnych" i Józef Cieplak z "BrzydUli", nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet, a gdy był młody, wprost nie mógł się opędzić od pięknych dziewczyn. Nie wszyscy wiedzą, że jedną z jego pierwszych wielkich miłości była... Małgorzata Potocka, czyli Jola z "Barw szczęścia".

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

 • A jednak to prawda! 63-letni Marek Włodarczyk oświadczył się 27-latce!

  W życiu Marka Włodarczyka (63 l.) spore zmiany. Wiele wskazuje na to, że aktor planuje ślub z kobietą w wieku swoich synów...

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • Marek Włodarczyk żeni się z 27-letnią Sandrą. Kim jest jego narzeczona?

  Na miłość nigdy nie jest za późno. Marek Włodarczyk (63 l.), który ma za sobą burzliwe życie osobiste, zaręczył się właśnie z kobietą, która jest młodsza od jego najstarszego syna. Kim jest Sandra Kościelniak (27 l.)? Jak się poznali?

 • "Kryminalni" - koniec trzeciej serii

  Marek Włodarczyk zostanie czarnym charakterem? Tak, i to w popularnym serial u "Kryminalni"! W najbliższym odcinku, "Dziewczyna z bagażnika", komisarz Zawada nie dość, że będzie mówił po niemiecku, to jeszcze zamieni się w odpychającego pedofila, który szuka w Polsce "rozrywki" z małymi chłopcami! To już ostatnie w tym sezonie spotkanie z "Kryminalnymi".

 • Marek Włodarczyk jest znów do wzięcia! Rozstał się z młodziutką partnerką!

  Nic nie zapowiadało, że związek Marka Włodarczyka (61 l.) i jego młodziutkiej partnerki zmierza ku końcowi. Jednak, jak donosi „Życie na gorąco”, tak się właśnie stało. Powody takiego stanu rzeczy zdradzają znajomi aktora.

 • Kogo wybierze BrzydUla?

  Wydawało się, że nieatrakcyjna, zwyczajna dziewczyna nie odniesie sukcesu w świecie mody. Dziś Ula Cieplak nim rządzi, krusząc intelektem i urodą męskie serca.

 • Marek Włodarczyk zakochany w 24-latce. Paparazzi przyłapali ich na pocałunkach!

  Marek Włodarczyk (60 l.) to jeden z największych kobieciarzy w polskim show-biznesie. Aktor, znany z roli Zawady w serialu "Kryminalni", spotyka się obecnie z młodziutką studentką.

 • Starsi panowie i młode dziewczyny

  Flirty starszych, żonatych panów z młodymi dziewczynami zdarzają się wszędzie. Ale będąc na świeczniku, trudnej się z nimi kryć... Który romans w show-biznesie jest najgorętszy?

Zdjęcia na temat: marek włodarczyk z dziewczyna
Wideo na temat: marek włodarczyk z dziewczyna
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: marek włodarczyk z dziewczyna