• Informacje na temat:

  marek zawada

Artykuły na temat: marek zawada
 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Marek Włodarczyk powraca

  ...​Znakomita wiadomość dla fanów Marka Włodarczyka: niezapomniany komisarz Zawada z serialu "Kryminalni" powraca na mały ekran i to znów w roli twardziela.

 • Zawada ma brzydką córkę

  Komisarz Zawada będzie musiał się odrobinę ustatkować... ponieważ zostanie ojcem. Marek Włodarczyk, serialowy twardziel z "Kryminalnych", wcieli się w ojca Uli na planie serialu "Brzydula".

 • "Kryminalni": Marek Włodarczyk miał romans ze znaną aktorką

  ...​Marek Włodarczyk, czyli niezapomniany komisarz Zawada z "Kryminalnych" i Józef Cieplak z "BrzydUli", nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet, a gdy był młody, wprost nie mógł się opędzić od pięknych dziewczyn. Nie wszyscy wiedzą, że jedną z jego pierwszych wielkich miłości była... Małgorzata Potocka, czyli Jola z "Barw szczęścia".

 • Komisarz Zawada straci zimną krew

  Nominowany do tegorocznych Telekamer Marek Włodarczyk, w nowej serii "Kryminalnych" skupi na sobie uwagę widzów. Grany przez niego opanowany komisarz Adam Zawada straci wreszcie zimną krew a przestępczy świat zadrży z posadach.

 • Marek Włodarczyk żeni się z 27-letnią Sandrą. Kim jest jego narzeczona?

  Na miłość nigdy nie jest za późno. Marek Włodarczyk (63 l.), który ma za sobą burzliwe życie osobiste, zaręczył się właśnie z kobietą, która jest młodsza od jego najstarszego syna. Kim jest Sandra Kościelniak (27 l.)? Jak się poznali?

 • Zawada wypada z gry

  Komisarz Zawada może już skupić się na swojej pracy w serial u "BrzydUla". Wraz ze swoją partnerką, Kamilą Kajak odpadł z ostatniego programu "Taniec z gwiazdami".

 • Już od dzieciństwa pasjonował się kinem, podglądając filmy przez dziurę w ścianie z salą projekcyjną, która sąsiadowała z jego rodzinnym domem. W 1977...

 • Wyznania Marka Włodarczyka

  "Co by się nie powiedziało, utrzymanie rodziny i funkcjonowanie w tym zawodzie nie jest łatwe i zawsze są jakieś problemy" - mówi Marek Włodarczyk, słynny komisarz Zawada z serial u "Kryminalni".

 • "Na dobre i na złe": Marek Włodarczyk jako ojciec szaleńca

  Marek Włodarczyk po raz pierwszy pojawi się w Leśnej Górze.

 • Krach na giełdzie dopadł Zawadę

  Marek Włodarczyk, znany z serial u "Kryminalni", stracił połowę pieniędzy, jakie zainwestował na giełdzie.

Zdjęcia na temat: marek zawada
Wideo na temat: marek zawada
 • "Wydział Kryminalny": Zwiastun nowego serialu

  Znakomita wiadomość dla fanów Marka Włodarczyka: niezapomniany komisarz Zawada z serialu "Kryminalni" powraca na mały ekran i to znów w roli twardziela.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

Dyskusje na temat: marek zawada
 • Marek Włodarczyk (Adam Zawada)

  znakomita obsada, nie ma lepszych

 • Re: Marek rozstanie się z Olą!

  Nie jest to może serial najwyższych lotów. Tu i ówdzie mu może brakuje, ale wolę go niż austriacki pierwowzór. Polski pies jest ładniejszy i bardziej przekonywająco gra nadzwyczajną psią mądrość. Główni aktorzy, nawet jeśli komuś ich gra nie do końca pasuje, tez są fajniejsi i fajnie się na siebie złoszczą. A co do Oli i Lucyny to Bromski zasługuje na jakąś trenerkę fitness, a nie na złośnicę czy okularnicę.