• Informacje na temat:

  margaret piosenka

Artykuły na temat: margaret piosenka
 • Bohdan Gadomski o Margaret: Wokalnie zero

  ..., które pojawiły się na 55. festiwalu w Opolu. Niemal każda z nich dostaje klapsa od "wpływowego" byłego narzeczonego Violetty Villas. Najbardziej obrywa Margaret, którą wielu porównuje właśnie z diwą(...)". O Sławku Uniatowskim: "Bardzo podobał się Sławek Uniatowski, który ma wiele wspaniałych walorów, aby oszołomić dziewczęta i dojrzałe kobiety. Jego piosenka '5 Rano' powinna stać się przebojem...

 • Margaret: To będzie gorąca noc

  Ma zaledwie 23 lata, a już króluje na listach przebojów i w internecie. Jej kariera nabiera tempa, a ona nie zamierza zwalniać.

 • Margaret jest w ciąży? Dowodem... tekst piosenki?

  Czyżby Margaret (27 l.) i Piotr "KaCeZet" Kozieradzki (34 l.) szykowali się na wielkie zmiany w życiu? Tekst opublikowany przez wokalistę może dać sporo do myślenia. Pisze w nim o zasadzonym ziarnie i oczekiwaniu na "ten dzień".

 • Eurowizja 2015: Margaret polskim reprezentantem?

  Wokalistka Margaret otrzymała od TVP propozycję reprezentowania Polski na przyszłorocznym, 60. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Wiedniu.

 • Margaret szykuje się do wydania nowej płyty. W sieci pojawił się właśnie pierwszy teledysk promujący krążek. Na planie klipu było ponoć bardzo niebezpiecznie...

 • Margaret: Wyśpiewała złoto dla siatkarzy, czeka na Złotą Płytę

  Jej "Start a Fire" był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Margaret zaśpiewała podczas finałów - siatkarze zdobyli złoty medal. Teraz piosenkarka czeka na swoją pierwszą Złotą Płytę.

 • Margaret liczy na popularność w Europie: Występ na Eurowizji to duża reklama!

  Według bukmacherów Polska znajduje się w gronie faworytów tegorocznej Eurowizji. Zwycięstwo mogłaby zapewnić Margaret (24 l.) jej piosenka "Cool me down". Wokalistka twierdzi, że jest mniej optymistycznie nastawiona do wyniku konkursu.

 • Margaret zagra Violettę Villas?

  Margaret jest przymierzana do roli młodej Violetty Villas w biograficznym filmie o zmarłej w 2011 roku gwieździe polskiej piosenki.

 • EUROWIZJA 2016: Piosenka Michała Szpaka to plagiat? Sensacyjne doniesienia tabloidu!

  ...i Margaret nie przyjęły ze zbyt wielką radością faktu, że to nie one wygrały, wiedzą już wszyscy. O samym Szpaku też jest głośno jak nigdy przedtem. Wiele wskazuje na to, że jeszcze trochę będziemy musieli się o nim nasłuchać. Tym razem za sprawą sensacyjnych doniesień "Faktu", który przekonuje, że eurowizyjna piosenka Michała jest łudząco podobna do utworu "Dawaj za...", rosyjskiego zespołu Lube. To...

 • "The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.

Wideo na temat: margaret piosenka
 • Margaret o Eurowizji

  Według bukmacherów Polska znajduje się w gronie faworytów tegorocznej Eurowizji. Zwycięstwo mogłaby zapewnić Margaret i jej piosenka „Cool me down”. Wokalistka twierdzi, że jest mniej optymistycznie nastawiona do wyniku konkursu. Jej celem jest przede wszystkim dobry występ i promocja nowego kawałka. To, czy Margaret będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2016, okaże się 5 marca.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Margaret zaskoczona komplementami europejskich stylistów

  Margaret wyznała, że na pierwszym planie stawia muzykę. Co prawda ukończyła kierunek związany z projektowaniem ubrań i prowadziła popularny blog, ale moda obecnie jest dla niej tematem pobocznym. Nie stylizuje się więc sama, współpracuje z grupą osób, które wybierają dla niej kreacje. Odniosła się również do swoich osiągnięć muzycznych. Jej piosenka "Cool Me Down" stała się popularna w Europie

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: margaret piosenka
 • Re: "O mnie się nie martw": Ciąża, zaręczyny i chrzest

  piękną,prawdziwą muzykę.Przy tym wyskrzeczana przez Margaret piosenka "O mnie się nie martw" to już pryszcz.Tyle tylko,ze biedna Kasia Sobczyk nie moze zaznać pokoju wiekuistego,bo się w grobie przewraca.A Margaret poza udziwnianiem cudzych piosenek nic "swojego" nie ma?Podobno taka zdolna,a potrafi tylko w cudze piórka się stroić i to bardzo nieudolnie?Nie rozumiem wogóle tej mody na