• Informacje na temat:

  margaret polska piosenkarka

Artykuły na temat: margaret polska piosenkarka
 • Margaret szokuje w najnowszym "Playboyu"!

  Margaret (28 l.) udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "Playboy". W rozmowie zdradziła sporo szczegółów dotyczących życia, m.in. stosunku do Kościoła, czy masturbacji. Słowa, które padły z ust piosenkarki szokują!

 • "The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.

 • Margaret będzie miała kłopoty? Firma odzieżowa oskarża ją o plagiat!

  Polska firma odzieżowa, która do tej pory dostarczała Margaret (24 l.) koszulki, teraz idzie z nią na wojnę!

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Bohdan Gadomski o Margaret: Wokalnie zero

  Festival. Kilka lat temu cała Polska żyła tragedią, jaka wydarzyła się właśnie w Międzyzdrojach. Bubu Mon Cheri, morelowy pudel dziennikarza,  złoty medalista wystaw w Berlinie, Bratysławie(...), które pojawiły się na 55. festiwalu w Opolu. Niemal każda z nich dostaje klapsa od "wpływowego" byłego narzeczonego Violetty Villas. Najbardziej obrywa Margaret, którą wielu porównuje właśnie z diwą...

 • Margaret: Nowa płyta w wakacje

  Piosenkarka i blogerka modowa Margaret planuje wydać nowy materiał w trakcie wakacji. Pierwszy długogrający album studyjny wokalistki promuje singel "Wasted", do którego powstał również teledysk.

 • Margaret rozbiła związek Łukasza Sztaby?! Sensacyjne doniesienia tygodnika!

  ...„Twoje Imperium” nie ma wątpliwości: Margaret (25 l.) daje kiepski przykład fanom. Ze śledztwa dziennikarzy tygodnika wynika, że piosenkarka odbiła męża swojej koleżance! Dlaczego ukrywa ten związek? Jej znajomy twierdzi, że być może „wstydzi się, że rozbiła małżeństwo”.

 • Chcesz się przejechać z Ewą Farną?

  Przebojowa Trasa RMF FM wciąż w drodze. Po zespole Enej we wspólną drogę z fanami wybierze się piosenkarka Ewa Farna!

 • Eurowizja 2016: Edyta Górniak zdecydowała się wziąć udział w konkursie!

  Edyta Górniak (44 l.) nie przestaje zaskakiwać! Piosenkarka potwierdziła w RMF FM, że chce reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016!

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.