• Informacje na temat:

  maria bello zdjęcia

Artykuły na temat: maria bello zdjęcia
 • Serialowy przewodnik

  .... Bogdan pokazuje Oli zdjęcia Rozłuckiego w towarzystwie... Bolka. Monika wyjaśnia Feliemu, że badanie mammograficzne wykluczyło obecność guza czy torbieli w jej piersi. Z operacji nici. odc. 2691(...) nowego sublokatora. Sam postanawia jak najszybciej się wyprowadzić. Agata rezygnuje z wyjazdu na wakacje do Francji. Maria zwierza się Marcie, że planuje powrót na stałe do Finlandii. Kuratorka prosi Annę...

 • Bean i Bello w niezależnym thrillerze

  Sean Bean ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" ) i Maria Bello ( "Sekretne okno" ) wystąpią w thrillerze "The Dark" i zagrają rodziców, którzy nagle tracą córkę. Film ma być produkcją niezależną, a początek zdjęć zaplanowano na początek czerwca.

 • Niezależna Jessica Lange

  Jessica Lange ( "Tytus Andronikus" , "Duża ryba" ) i Maria Bello ( "Sekretne okno" , "Cooler" ) zagrają w niezależnym filmie "Aftershock". Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w listopadzie. Zdjęcia realizowane będą w Nowym Jorku.

 • Reżyserski debiut twórcy "Sześciu stóp pod ziemią"

  Twórca popularnego serialu "Sześć stóp pod ziemią" oraz scenarzysta oscarowego filmu Sama Mendesa "American Beauty" Alan Ball ustalił wreszcie obsadę swego długo oczekiwanego debiutu reżyserskiego. W niezatytułowanym jeszcze dramacie wystąpią Maria Bello ( "Historia przemocy" ), Toni Collette ( "Siostry" ) oraz Aaron Eckhart ( "Erin Brockovich" ).

 • Billy Zane w "Silver City"

  Billy Zane ( "Fantom" , "Titanic", "Fanatyk" ) dołączył do obsady filmu "Silver City". Obraz jest dramatem kryminalnym z podtekstami politycznymi. Autor scenariusza i reżyser John Sayles ("Tajemnica Roan Inish", "Na granicy" ) rozpoczął już zdjęcia do projektu.

 • Thora Birch w srebrnym mieście

  Thora Birch ( "American Beauty" , "Bunkier" , "Ghost World" ) dołączyła do obsady filmu "Silver City". Obraz, który będzie dramatem kryminalnym z podtekstami politycznymi, zrealizuje John Sayles ("Tajemnica Roan Inish", "Na granicy" ). Zdjęcia do tego projektu rozpoczną się 23 września.

 • Sandler zbiera gwiazdy

  Adam Sandler chce chyba pobić rekord w ilości gwiazd na planie jednego filmu.

 • Życie po "Zmierzchu"

  Czyżby zmierzch kariery? Gwiazdy sagi "Zmierzch", Taylor Launter i Robert Pattison nie odnoszą (jak na razie) spektakularnych sukcesów w innych produkcjach, nie są też w nich nader często obsadzani.

 • Przyspieszony Johnny Depp

  Dystrybutor filmu "Secret Window" , w którym główną rolę zagrał Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ), zdecydował się na zmianę daty premiery tego obrazu. Sony Pictures Entertainment miał wprowadzić dzieło do kin 23 kwietnia, lecz ostatecznie dreszczowiec Davida Koeppa trafi na ekrany już 12 marca.

 • Złote Satelity przyznane!

  Obrazy "Nasza Ameryka" Jima Sheridana oraz "Między słowami" Sofii Coppoli otrzymały wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów. Nagrody przyznawane przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy wręczono po raz ósmy.

Wideo na temat: maria bello zdjęcia
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...