• Informacje na temat:

  maria czubaszek wolę być

Artykuły na temat: maria czubaszek wolę być
 • Maria Czubaszek: Tylko słonie i żółwie żyją dłużej ode mnie!

  Nawet jako dziewczynka nie chciała być Marią. Wolała być Alicją. Uważała, że nadanie jej pierwszego imienia na chrzcie było kosmiczną pomyłką. Przekorna, zawsze mówiła to, co myśli, nie bacząc na konsekwencje. Tak jak wtedy, gdy nie tylko wyznała, że poddała się aborcji, ale także, że od dziecka nie cierpi dzieci. Maria Czubaszek zmarła 12 maja 2016 roku w wieku 76 lat.

 • Czubaszek o aborcji: Przynajmniej nie mamy żadnych wnuków

  Trochę boję się tej rozmowy. Podobno nie lubi pani kobiet... Maria Czubaszek: - Parę lubię. Ale faktycznie, zawsze lepszy kontakt miałam z mężczyznami. Proszę się jednak niczego nie obawiać(...) mam wyjątkowo słabą silną wolę. Dlatego też nigdy nie obiecywałam sobie, że schudnę, nauczę się języka itp. Naprawdę? To nietypowe! M.Cz.: - Przypomniałam sobie! Jeden jedyny raz miałam...

 • "Dzieci działają nam na nerwy"

  ...​Maria Czubaszek (72 l.) i Wojciech Karolak (72 l.) są zgodni w jednym - żadnych dzieci!

 • Krystyna Podleska żałuje, że nie ma dzieci

  ...znaną adwokatką niezostawania matką na siłę jest Maria Czubaszek (73 l.), która w zeszłym roku wywołała niemałą burzę swoimi wyznaniami na temat aborcji. "Każda moja wypowiedź na ten temat budzi ogromne emocje. Do tego stopnia, że nazywają mnie "zimną suką". Ale - szczerze mówiąc - wolę być "zimną suką" niż "matką Polką" - powiedziała.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

Zdjęcia na temat: maria czubaszek wolę być
Wideo na temat: maria czubaszek wolę być
 • Maria Czubaszek: Nigdy nie miałam przyjaciółki, nawet w dzieciństwie

  Nigdy nie miałam przyjaciółki, nawet w dzieciństwie – mówi Maria Czubaszek. Znana dziennikarka z ludźmi woli pracować, a przyjaźni się wyłącznie ze zwierzętami. Mimo to w swojej najnowszej książce(...). – Książka jest cienka i są duże literki, czyli szybko można ją przeczytać, więc człowiek się przy tym nie zmęczy. A w ogóle to nie ma obowiązku czytania – mówi Maria Czubaszek.